Bu Sezon Anne Kız Koton’dayız:)

Koton sadece annelerin değil çocukların şıklığı ile de yakından ilgili. 2012-13 Kış Çocuk Koleksiyonu çekimlerine güzelliği ile dünyaca ünlü bir anneye ve 4 yaşındaki sevimli kızına katalog çekimlerinde yer veriyor. Güzelliği ile ünlü anne Alessandro Ambrosio, sevimli kızı ise Anya Mazur… Anne kızın çekimlerde o kadar güzel bir enerji yakalamışlar ki, bu sıcaklık fotoğraflara da yansımış.

;
Los Angeles’ta yapılan çekimlerde fotoğraflar Emre Ünal’ın objektifinden, styling ise Koton’un Trend Analistleri Defne ve Başak Kocabıyıkoğlu’na ait… Saç ve makyaj da ise Ambrosio kendi ekibinden vazgeçmemiş.

Anne kız beraber ilk kez objektifler karşısına geçmiş olsa da, öylesine uyumlu ve sıcak kareler yakalanmış ki, beğenmemek mümkün değil!

Author: Kokosh Anne

2009’dan beri büyük bir keyifle yazdığı KokoshGirl.com'a Alin’le birlikte bir kardeş geldi. Doğum yaptıktan sonra da bakımlı görünen/görünmek isteyen annelerle bu platformda buluşuyor, çocuk modasına, deneyimlerime, İstanbul-Boston arası geçen macera günlüğümüze ve ürün yorumlarıma yer veriyorum.

Share This Post On
%d blogcu bunu beğendi:
Protected with SiteGuarding.com Antivirus