Italiana Çorap’tan online alışveriş kolaylığı

Mar 27, 2016 by

Online alışveriş yaptığınızda siz de hayatınızın kolaylaştığını hissediyor musunuz? Eğer ne istediğimi biliyorsam ve kalitesine güveniyorsam zamanımı başka bir şeye ya da Alin’e harcamak yerine mağazaya gidip alışveriş yapmaktansa online olarak sipariş vermeyi tercih ediyorum. Kıyafetler için durum ayrı. Online kolay alışveriş yapmak kadar, o mağazayı bucak bucak gezip alışveriş yapmanın keyfi de bir başka oluyor tabii:)

Çorap da aslında akşam evden otururken yapabileceğim, hiç zaman harcamadan kapıma kadar gelebilecek ve beden sorunu yaşamadan kullanabileceğim bir ürün çeşidi. Ama neden bu zamana kadar yapmadığıma şaşırıyorum.

Italiana ile yakın zamanda tanıştım. Her ürününü Alin de ben de çok severek, rahatlıkla kullanıyoruz. Çocuğum olmadan “anne-kız takım giyinmem” derken, Alin’le birlikte giysiden, çoraba kadar takım giyinmeyi de pek sever oldum. İlk favorimiz bu sevimli kedili çoraplar..

italiana_corap_1

Evet yoğun bir hayvan sevgimiz olunca evde olan peluş oyuncaklar yetmiyor, bacağında kedili çorapların olması hoşuna gidiyor. İkinci favorisi de pandasıyla pek uyumlu olan bu kedi kabartma çorap:)

Çocuk olunca malum çorap kaçması başımıza gelen en sık şeylerden biri. Italina “Kaçma Dur” çorabın dayanıklılığını merak ederek test ettim. Öncelikle dayanıklı olmasına rağmen belli belirsiz bir ten rengi olduğu için giyebildim (normalde ten rengi çorap giymiyorum).  Tırnağımla kaçırmaya çalıştım, Alin denedi, kaçmadı. En son parmağımla zorladım, sadece delinip, o uzayıp giden kaçık görüntüsü olmadı. O yüzden bol bol stokladım.

Desenli çoraplarla günlük stile biraz eğlence katmayı ise seviyorum. Farklı ülkelerden ve desenlerden esinlenerek hazırlanmış çoraplardan benim favorim Bosphorus desenli dizaltı çorap. Parmaklarınızın ucundan arabalar köprünün altından geçiyor:) İşte bir anne kahvesi eşliğinde Pazar karesi…

italiana_corap_2

Tayt giymeyi çok seviyorum, hem de çok rahat oluyor ama düz siyahlar yerine alternatif arıyorum derseniz de benim tercih ettiğim bu parlak modellere göz atabilirsiniz.

Son olarak ben hamileliğim süresince güzel görünen hamile çorabı bulmakta çok zorlandığım için onu da eklemek istedim. Yüksek belli ve özel karın bölümü olan hamile çoraplarına da italina.com.tr ‘den ulaşabilirsiniz.

italina_hamile_corabi

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *