Soğuk havalar için sıcak öneriler

Nov 1, 2015 by

Bu zamana kadar blog ve sosyal mecralarımdan ulaştığım ve harika enerjilerini aldığım siz anneler ile her ay Parents dergisinde de buluşacak olmak benim için gerçekten çok heyecan verici. Ekim ayında Amerika’ya taşınmamızın ardından iletişimimi asla koparmayacağım için söz vermiştim herkese ve bu güzel sürprizi açıklamak için sabırsızlanıyordum. O gün geldi… Anne-çocuk modası, güzellik ve bakım tüyoları, stil önerileri, pratik bilgiler, moda söyleşileri ile ilginizi çekeceğini düşündüğüm renkli içeriklerle artık ben de bu ailenin yeni bir üyesiyim.  

Rahat hissetmeleri çok önemli!

Kışı iyice hissetmeye başladığımız, güzel bir sonbaharı geride bıraktığımız bu sayıya miniklerin stilleri ile başlıyoruz. Şık görünümü kadar onların rahatça oyun oynayabilecekleri, tenlerine dokunduğunda yumuşacık his veren, yağmurda karda özgürce koşacakları ürünleri birbirlerine uyumlu bir şekilde kombinleyebileceğiniz birkaç öneri:

Yazın tatil karmaşasından sonra evde ailece daha uzun zaman geçirdiğimiz ve kahvemizi içerken bir yandan da çocuklarımıza kitap okumaya daha fazla vaktimizin olduğu bu günler için dışarıda sıcacık tutan, evde ise kendilerini rahat hissettikleri örgü kazakları çok seviyorum. O annelerimizin ördüğü kazaklar bu sezon da farklı tasarımlarla çıkıyor karşımıza. İster bir jean ya da bir etek, isterseniz de yine örgü bir taytla tamamlayabilirsiniz.

Panco Koton

Sağlıklısını seçin

Kışlık botlarda ise yağmur çizmelerinin yeri tartışılmaz. Hem kız hem de erkek çocuklarda gündelik kullanmak için en kolay seçeneklerden biri. Eğer bu çizmelerden almayı istiyorsanız o küçücük ayakların sağlığı için özellikle ince tabanlı olmamasına özen göstermenizi tavsiye ederim. Yumuşak ve terlemeyi önleyici tabanı ve çocukların ayaklarını yormaması için hafif malzemelerden yapılan Stride Rite’ın kışlık kısa botları ise bu sezon favorilerim arasında. Karda ayakları kaymasın, kayağa gittiğimizde de kullanabileceği bir bot arıyorum derseniz o zaman da tercihinizi kesinlikle Kamik’ten yana kullanabilirsiniz. Ben metalik ve pembeli olanını gözüme kestirdim bile.

Kamik

Hayvan sever stiller

Kedi baskılı tshirt ve kazaklar ise bu sezon her markada karşımıza çıkıyor. Çocukların hayvan dostlarıyla olan o güzel iletişimi modacıların da merceği altında!

Gap kedi

Parkanın zamanı yok!

Yakası kürklü toprak renklerindeki kabanlar hem çocuklara çok yakışıyor hem de soğuk havalara karşı oldukça koruma sağlıyorlar. Bir de içi kürklü hırkalar herzaman hayat kurtarıyor. Kalın montları giymemek için ani bir sendrom yaşandığında o anı kurtarmak için birebir olan bu hırkalar her eve lazım:)

hm parka

parents_kasim_2015

parents kasim

Bir sonraki konumuz: Yılbaşı alışverişi ve hediye seçimi Gelecek sayıda görüşmek üzere!

Instagram.com/KokoshAnne 

Facebook.com/KokoshAnne 

İletişim: meltem@kokoshanne.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *