Çocukluğumun markası Panço Kids’den yeni haberler var

Nov 25, 2015 by

“Hem kaliteli, hem de sağlıklı üretim” misyonu ile yıllardır Türkiye’nin iddialı çocuk giyim markalarından biri olan Panço, vizyonunu ve en son yeniliklerini paylaşmak için geçtiğimiz hafta Panço Nişantaşı mağazasında harika bir davet verdi. Her ne kadar ben uzaklarda olsam da her yerde gözüm ve kulağım olduğundan tabii ki eksik kalmadım:)

Panço tasarım ekibi yeni sezon koleksiyonunda çocukların en özgür hallerinden, bitmeyen enerjilerinden ilham almış. Sonbahar ve kış aylarının kapalı ve kasvetli ruh hali yerine, çocukların özgür ruhlarını her mevsim dışa yansıtabilecekleri tasarımlar koleksiyonun tamamında dikkat çekiyor. Cıvıl cıvıl renklerin yer aldığı koleksiyonda, ekose, kalp, yıldız gibi klasik grafikler; kabartmalı, jakarlı, floklu popüler kumaşlarla karşılaşıyorsunuz.

ERL_4086

ERL_4095

ERL_4102

Panço, İlkbahar/Yaz koleksiyonu ile Ekoteks ile birlikte önemli bir projeye de imza atıyor. Peki nedir Ekoteks?

1998 yılında İstanbul Hazır Giyim Konfeksiyon ve İhracatçılar Birliği’nin yatırımıyla kurulan Ekoteks Laboratuvar ve Gözetim Hizmetleri, alanında deneyimli kadrosuyla, oyuncak ürünleri de dahil olmak üzere geniş tüketici ürünleri yelpazesini hassasiyetle test eden ve dünya çapında 3.000’in üzerinde uluslararası ve lokal kuruluşlara hizmet veren bir kurum. İnsan sağlığı ve çevreye zararlı olabilecek tüm ürün ve kimyasalları kontrol altında tutmak ve tekstil kalitesinin yükseltilmesinde rol oynayan Ekoteks ile yapılan bu projeyle birlikte, Panço’nun satışa sunulan tüm ürünleri gerekli test aşamalarından geçecek ve ilgili sertifikayı aldıktan sonra mağazalarda yerlerini alacak. Yani Panço ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz :)

ERL_4112

Etkinlik sırasında seçilen, ben de dahil 13 blogger annenin en beğendiği kombinler Panço’nun instagram sayfasında takipçilerin beğenisine sunulacak. En çok oy alan kombinin #engüzelpançokombini olarak seçileceği yarışmada, birinci olan kombine oy veren takipçiler arasında yapılacak çekilişle 10 kişiye 50 TL’lik Panço hediye çeki verilecek. Herkese bol şans! :)

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *