Pique Family Club’da çocuklar hangi aktiviteleri yapıyor? Alin’le nasıl bir gün geçirdik?

Oct 16, 2015 by

Bir ev düşünün… Kendi eviniz gibi özgürce çocuğunuzla oynayabileceğiniz, evde yaratamayacağınız tüm imkanların sunulduğu, her odasında farklı sürprizlerle karşılaşacağınız bir ev…

Daha önce Pique‘ye bir etkinlik için gelmiştim aslında ama şık terasında yaptığımız güzel kahvaltısının dışında burada olan bitenden hiç haberim yoktu. Amerika’ya ev tutmaya gittiğim için Alin’den ayrı kaldığımız tam 1 hafta sonunda ona kavuştuğumda yüzündeki o gülümsemeyi, sarılmasını, bana bakışını görmeniz lazımdı. (ki Instagram’daki bu video herşeyi anlatıyor aslında…) Çocuklar için en güzel iletişim şeklinin oyundan geçtiğini düşünerek hasret gidermek için de onunla bol bol oyun oynamayı tercih ediyoruz. Erol kesinlikle bu konuda daha yaratıcı:) Ben bazen tıkanabiliyorum ama el işi, masa aktiviteleri ile toparlıyorum allahtan. Pique’yi tercih etmemin sebebi de birkaç saat hiç durmadan Alin’le harika vakit geçirebildiğim bir yer olması.

Isınma turu olarak kendimizi ilk rengarenk topların, tırmanma bölümlerinin olduğu soft play area’da bulduk. Birlikte top havuzunda oynayıp, kaydıraklardan kaydık.

İkinci durağımız ise sanat bölümüydü. En sevdiği kısmı herzaman ki gibi benim elimi boyamak oldu tabii:)

0208F5E1-78F7-452C-A4C4-7B870D02A99A

Ve cupcake! Hemen mutfak bölümünle ilgili olan abla yanımıza gelerek, cupcake karışımını Alin’le beraber hazırladı. Hamurunu hazırladıktan sonra fırına verip, Pique’de öğlen yemeği molası aldık.


Yemek sonrası cupcake süslemesi ve afiyetle yenmesi ile devam ederken sonrasında Frozen’ı duymamızla birlikte sinema odasına koştuk. Bizimki patlamış mısır ve meyve suyu siparişini verdi. Armut koltuklara kurularak 15-20 dakika burada zaman geçirdikten sonra ben artık ayrılmak için planlar yaptıktan neredeyse bir saat sonra anca ayrılabildik:)

Pique, ailelerin çocuklarla ilgili tüm ihtiyaçlarını tek mekanda ve diledikleri seçeneklerle, keyif alarak gidermeleri için her detayı düşünmüş Türkiye’nin ilk family club’ı. 1500 metrekare alanda, 30 kameralı özel güvenlik sistemi ile hizmet veren Pique’de; sanat, mutfak ve müzik atölyeleri, sinema odası, spor salonu, 3-7 yaş arası çocuklar için soft play area, tırmanma duvarı, kostüm köşesi, kitap ve puzzle köşesi gibi bölümler bulunuyor.

Her bir alanında başlı başına çocuklara eğlence ortamı sunan Pique’de, aileler de unutulmamış. Ebeveynlerin rahat etmesi için seçkin lezzetler sunan restoran&bar ve lounge alanının yanı sıra, anne ve babalar için Spa imkanı da bulunuyor. Pique’de, çocuklar kadar ailelerinin de bu büyüme sürecinde belli eğitimleri almaları gerektiği düşüncesinden hareketle farklı seminerler düzenleniyor. Çocuklar eğlenirken aileler de alanında uzman kişiler tarafından bilgilendiriliyor.

Önümüzdeki dönemde Ankara Bilkent Station’da ikinci şubesini açacak olan Pique, 1700 metrekare kapalı, 1500 metrekare açık olmak üzere toplam 3200 metrekare alanda hizmet verecek. Çocuklara özel kapalı yüzme havuzu ve bebek yüzme havuzunun bulunduğu Pique’de, 60 kameralı özel güvenlik sistemi ile çocuklara en güvenli eğlence ortamının sunulması hedefleniyormuş. Bu detay bilgiler de burada bulunsun:)

Peki biz nasıl ulaşırız derseniz:

Ambarlıdere Cad. Lotus World, No:6, 34400 İstanbul, Türkiye
+90 212 273 2958

hello@piquefamilyclub.com

piquefamilyclub.com

instagram.com/piquefamilyclub

facebook.com/piquefamilyclubistanbul

twitter.com/piquefamilyclub

Kokosh Anne Instagram hesabından 22 Ekim 2015 saat 20:00’a kadar bu postun altına yorum yapan ve @piquefamilyclub hesabını takip eden 5 kişiye sınırsız giriş yapabilecekleri bir aylık Pique Family Club üyeliği hediye:)

Kampanya şartları:

1. Bir ay boyunca üye Sınırsız giriş yapabilir. 

2. Giriste Üyelik formunu tam ve eksiksiz doldurmaları ve çocukların nüfus cüzdanını ibraz etmeleri mecburidir. 

3. Üyelik sadece KARDEŞ olan çocukları kapsar. 

4. Üye misafir getirmek isterse, günlük misafir ücreti ödemek zorundadır. 

5. Üyelik süresi hediyenin ibraz edildiği günden itibaren 1 aydır ve üyelik 1 Kasım 2015 tarihinden önce başlatılmalıdır. Bu tarihten sonra bu promosyon kapsamında üyelik başlatılamaz.

6. Kampanya süresince hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *