Gap 0-24 Yenidoğan İlkbahar 2015 Koleksiyon Lansmanı

Mar 11, 2015 by

ART_8052

Gap Kids’in soft renkleri, rahat kesimi, o mağaza vitrinlerindeki küçük adam ve küçük hanım dekorları içeriye çeker hemen beni. Hiçbir şey alasım olmadığı zaman bile elim boş çıkamam. Gap’in 0-24 Yenidoğan İlkbahar 2015 Koleksiyon tanıtımına ev sahipliği yapmak, aynı zamanda Instagram’dan tanıdığım ya da tanımasam bile yıllardır tanışıyormuşuz gibi hergün birbirimizin hayatlarını takip ettiğimiz, iletişim halinde olduğumuz anneler ve çocuklarıyla eğlenceli bir gün geçirmek benim için büyük bir zevkti:)  Laçin Tenel ve Slingomom ile birlikte ev sahipliğini üstlendiğimiz etkinlikte misafirlerimizi ağırlamak için Gap her detayı o kadar ince düşünmüştü ki bizler de anneler ile doyasıya sohbet etme fırsatı bulduk.

ART_7891KokoshAnne – SlingoMom – Nihan Kayalıoğlu – Laçin Tenel

Çocuklar etkinlik boyunca oyun abileri ile balonlardan figürler yapıp, mağazayı saran köpükten baloncuklarla müzik eşliğinde dansedip, yüz boyama aktivitesi ile birbirinden değişik karakterlerle renklendiler.

ART_7935

ART_7998
O gün anneleri de unutmadık tabii:) Toni&Guy saç elçileri ve makyaj uzmanı uygulama için etkinlik alanının bir diğer köşesinde anneleri bekliyordu.

ART_8357Deniz Saatçioğlu

ART_8384

Ve kokoş Alin de makyaj bölümünde yakalanmış:) Eksik kalır mı hiç!ART_8378

BabyGap koleksiyonuna her zaman olduğu gibi bebeklerin hassas ciltlerine uygun pamuklu basic ürünler hakim. Ayrıca lila, mavi ve gri tonlarında tulumlar, fistolu, çiçekli elbiseler, bodysuitler ve eşofman altları ise gözünüze ilk çarpacak ürünlerden.

ART_7844

ART_7847

ART_7848

 

İşte benim favorilerimden bazıları:) Fotoğrafların üzerine tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

208883-00208980-00

 

 

 

 

211578-00

412500-00

 

 

 

 

Bebek koleksiyonundaki en büyük yenilik ise Emotions Table. Bebeklerin o sürekli değişen duygularını çok eğlenceli bir şekilde yansıtan koleksiyonda üzgün, mutlu, aç, kızgın ifadeler içeren grafiklerle süslenmiş bodysuit, tulum, tayt, çorap, önlük ve şapkalar bulunuyor. Koleksiyona İstinyepark, Nişantaşı, Kanyon, Bağdat Caddesi ve Akmerkez Kids & Baby mağazalarından ve Online mağazadan ulaşabilirsiniz.

gap emotions table

 

Gap bu sezon Organik Yenidoğan Koleksiyonu’yla da bir ilki gerçekleştiriyor. Sadece online mağazaya özel olarak sunulan Gap Yenidoğan Organik Koleksiyonu bebeğinizin cildini tahriş etmeyen %100 organik pamuktan üretilen, hem sağlığa hem de çevreye dost ürünlerden oluşuyor. En doğal materyaller kullanılarak bebeklerin mutluluk ve sağlığı için özenle hazırlanmış koleksiyonda bodysuit, eşofman altı, şortlu tulum ve şapkalar bulunuyor. Mini organik koleksiyonu, www.gap.com.tr ’de bulabilirsiniz.

DCIM110GOPRO

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *