Minik ayaklar için özel tasarım ayakkabılar Bebbini’den

Jan 15, 2015 by

Bebbini 1

Benim çocukluğumda annemin Nişantaşı’nda bana ayakkabı aldığı 2 mağazayı hatırlarım hep. Ne zaman ayakkabı alacak olsak ikisinden birine giderdik. Hem ayak sağlığım için hem de cici modellerinden dolayı onları tercih ederdi. Zamane anneleri olarak bizler çok şanslıyız artık. Hamile kıyafetlerimizden çocuklarımıza aldığımız kıyafet ve ayakkabılara kadar artık harika seçenekler var.

Bebbini 4

Alin’e ayakkabı alırken aynı annem izinden giderek sanki kendime alıyormuşum gibi çok özen gösteriyorum. Çünkü o küçücük ayaklar hızla büyüyor ve yanlış ayakkabı seçimi ayak gelişimlerini etkiliyerek kalıcı hasarlara neden olabiliyor. Kokosh Anne olarak biliyorsunuz her zaman cımbızla seçip burada yazıyorum :) İşte yeni keşfim Bebbini:

Bebbini, minik ayaklar için özel tasarım ayakkabılar üreterek az sayıda markanın yer aldığı bir alana yenilik getiriyor. “Style for Kids” sloganını taşıyan yeni Premium marka, şık, kaliteli ve konforlu tasarımlarıyla bizlerin özel gün ayakkabısı arayışına son veriyor.

Bebbini 3

Markanın kurucusu Gökçe Özdemir Kırca ise bir anne olarak, bebek ayakkabılarının her detayına anne hassasiyetiyle yaklaşıyor ve Bebbini modellerini doğal malzeme ve konforla birleştirerek sunuyor. Ayakkabıların tamamı el işçiliği ile yapılmış ürünlerin iç ve dış yapısı için, gerçek dana veya keçi derisi kullanılıyor.

Bebbini 7

Bebbini 5

Bebek ayak sağlığına uygun modelleri yaratırken, ayak sağlığı uzmanı podiatristlerin görüşlerini alırken, ayakkabıların tasarımlarında ise Vakko’nun ayakkabı tasarımcısı olan çizgisini çok beğendiğim Pınar Arkun’un imzası bulunuyor. Alin’in Mayıs’ta doğum gününde giyeceği ayakkabı şimdiden belli. Evet biraz erken değil mi diyebilirsiniz, haklısınız:) İşte doğum günü için seçtiğim ayakkabı. Çok güzel değil mi?578e03_44f73ff307e64b7ab21964ba4c6ec830.jpg_srz_716_477_75_22_0.50_1.20_0.00_jpg_srz

Bebbini markasının şuan için bir e-ticaret sitesi yok fakat www.bebbini.com ‘dan beğendiğiniz model hakkında info@bebbini.com’dan bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Instagram hesplarından da modelleri inceleyebilirsiniz.

 

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *