Çırağan Palace Kempinski’de akşamüstü çayı

Dec 19, 2014 by

Eskiden annemle kahvesi, yemeği, alışverişi derken, gezer durur, sohbet edip anne-kız harika zaman geçirirdik. Son 2 seneden beri koşuşturmanın içinde onunla böyle başbaşa güzel sohbet ettiğimiz zamanlar o kadar azaldı ki… Annem bize geldiği zaman malum Alin tüm ilgiyi istiyor ya da hep beraber dışarı çıktığımız zaman ben Alin’in peşinden koşuyorum:) Kısacası annemle geçirdiğim kaliteli zamanın iyice azaldığını hissettim.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da 5 çayı başladığını duyar duymaz fırsat bu fırsat diyerek anneme minik bir sürpriz yaptım:) Birbirinden lezzetli tatlı-tuzlu ikramlar, çay, kahve, deniz manzarası, bol kahkaha derken saatlerin nasıl geçtiğini anlamadık ve ikimize de çok iyi geldi. Sosyal mecralardan bu çay saati hakkında bilgi almak isteyenler çok olduğu için özellikle blogda da detaylarla yer vermek istedim. 25 Aralık 2014’e kadar annenizle, ya da sevdiğiniz bir arkadaşınızla çay saatine gitmek isterseniz her gün 15:00-17:00 arası, kişi başı KDV, çay ve kahve dahil 100 TL’ye  Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. (Çocuklarla beraber gitmek isterseniz ise 0-5 yaş arası ücretsiz, 6-12 yaş arası %50 indirimli).

ciragan2

ciragan3

Ayrıca yine Aralık ayına özel olan ve 21 Aralık’ta, 2014’un son Pazar brunchını gerçekleştirecek Çırağan Palace Kempinski ailece gidilebilecek alternatif haftasonu mekanlarından biri olabilir. Ayrıca siz brunch yaparken çocuklar karınları doyduktan sonra enerjilerini, top havuzu ve çeşit çizgi filmlerin bulunduğu çocuk odasında atabiliyorlar:) Bu sayede Türk kahvenizi soğutmadan içebiliyorsunuz:) (Pazar günleri 12:00-16:00 arası, kişi başı  KDV, çay ve kahve dahil diğer içecekler hariç 195 TL; 0-5 yaş arası çocuklar ücretsiz, 6-12 yaş arası çocuklar %50 indirimli).

ciragan4

ciragan

Rezervasyon (0212) 236 73 33 veya diningreservations.ciraganpalace@kempinski.com

Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz zamanı ertelemeyin diyor, sizinde alternatif mekan önerililerinizi bekliyorum. Mekan önerilerinizi #annekizsaati ve #annebabasaati olarak paylaşmayı da unutmayın:) Hepinize sevgiler…

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *