Philips ThermoProtect Ionic Saç kurutma makinesi

Oct 23, 2014 by

Saç kurutma makinesi hepimizin evinde olmazsa olmaz diyeceğimiz bir ürün. Ben saçımı kurutmayı çok sevmem aslında ama ıslak kalan saçlarım yüzünden boyun ve sırt ağrılarımdan kurtulamadığımdan artık saçımı iyice kurutmadan çıkmıyorum, çıkamıyorum. Bir de minik bir ortağım var tabii :) Alin hanımefendinin önce saçları bir tülbentle sarılıp fazla suyu alınıyor, sonra saç kurutma faslımız başlıyor.

Philips-ThermoProtect8

Saç kurutma makinesi seçimi yaparken artık Alin önemli bir etken benim için. O hassas, ince, pamuk gibi derisi benden daha çok sıcağı hissediyor ve en düşük ayarda kurutmayı denediğim zaman çok uzun sürdüğü için sıkılıyor, biraz sıcağı açtığım zaman ise çok sıcak geliyordu. Benim tarafta ise fön makinesiyle saçlarımı kuruturken en rahatsız olduğum şey ise saçlara elimle değemeyecek kadar ısınması. Bu yüksek ısıya maruz kalan saçların uçları çatallaşarak  iki ya da ikiden fazla life ayrılarak hem sağlıksız bir görüntüye yol açıyor hem de bir süre sonra saçlardaki o parlaklık ve canlılık kalmıyor.Philips ThermoProtect Ionic Saç kurutma makinesi sayesinde ikimiz de çok rahatladık. Philips ThermoProtect Ionic Saç kurutma makinesi saçı aşırı ısınma riski olmadan hızlı ve etkili bir biçimde kurutan optimum bakım sıcaklığıyla donatılmış.  2200W’lik bir güç ile hava akışı sağlayan makine, saçı kurutma ve şekillendirme işlemini daha hızlı ve kolay hale getiriyor.

HP8233_00-PA1-global-001

Düşük sıcaklığın yanında Philips ThermoProtect Ionic Saç kurutma makinesi iyonik bakımı sayesinde saçlarımı kuruturken bir yandan da bakım yapmama olanak sağlıyor. Yüklü negatif iyonları statik elektriği önlerken, kırıkları ortadan kaldırıyor ve saçımın daha parlak ve canlı görünmesini sağlıyor. Yani o yeni yıkanmış ve kurutulmuş, elektriklenmiş saç görüntüsünden benim gibi rahatsız olanlar için ideal bir ürün.

IMG_3789

Kolay şekillendirme önerisi: Saçlarınızı havlu kullanmadan sadece ellerinizle sıkıp fazla suyunu aldıktan sonra kafanızı öne eğin ve avucunuza sıktığınız saç köpüğünü saçlarınızın uçlarından başlayıp, köklerine gelmeyecek şekilde saç boyunuza uygulayın. Sonrasında Philips ThermoProtect Ionic Saç kurutma makinesinin difüzör başlığını takarak yine uçlardan başlayarak hacimlendirerek kurutun.

IMG_3712

IMG_3756

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *