Philips ProCare Airstyler

Oct 10, 2014 by

IMG_0407

Çocuklu bir evde kendi eşyalarınıza yer bulabilmek başlı başına bir dert haline gelebiliyor:) Hele bir de işin içine o minik ellerin en merak ettiği makyaj ve saç malzemeleri girince nereye koyacağınızı şaşırıyorsunuz. Alin evde dolaşırken gözleri radar gibi açılıyor ve nerede benim güzellik malzemelerim varsa hepsini buluyor ve sessizce odasına çekiliyor. Ve sessizlik ALARM’ı ile Kokosh Anne hemen onun yanına koşuyor:)!!!

Philips ProCare Airstyler’ın sevmemin en büyük nedeni işte bu. Tek gövde, 5 başlık ile başka bir saç şekillendirme ürününe gerek kalmadan istediğiniz şekillendirmeyi yapabiliyorum. Özel saç kurutma başlığı ile özellikle kurumayan saç diplerim daha kolay kuruyor ve sonrasında istediğim başlığı takıp saçlarımı yeni bir güne ya da özel bir davete hazırlayabiliyorum.

IMG_0337

Peki bu başlıklar ne işe yarıyor?

  • Bir modeli düzeltmek ya da tamamlamak üzere tasarlanan, odaklanmıș hava akıșı için daraltıcı kurutma bașlığı
  • Saç köklerini hacimlendiren başlık
  • Doğal görünümlü düz sonuçlar için kısa düzleștirme fırçası
  • Mükemmel dalgalar ya da düz bir görünüm yaratmak için 38mm termo fırça
  • Kolay bukleler yaratabilmeniz için boyu ayarlanabilir sert fırça: Fırça kılları bir düğmeye basarak içeriye doğru çekilebiliyor, böylece șekillendiriciyi saçınızdan kolayca çıkarabiliyorsunuz.

IMG_0320

Bir tatile ya da iş gezisine giderken saç maşası, saç fırçası, fön makinesi vs. ile bavulumu doldurmak yerine içerisinde ihtiyacım olan herşeyin bulunduğu Philips ProCare Airstyler setini alıyorum.  Elimin altında Philips ProCare Airstyler varken, hiçbirşey aramaya gerek kalmadan saçımı tek bir ürünle şekillendirebiliyorum.

IMG_0369

Philips ProCare Airstyler,  saçlarımı hoş ve doğal bir şekilde şekillendirirken, bir yandan da maksimum bakım sağlıyor. İyonik bakımı sayesinde saçlarımı elektriklenmeden kurutuyor ve parlak bir görünüm kazandırıyor. Philips EHD teknolojisi ile aparatlar ısıyı eșit olarak dağıtacak șekilde tasarlanmış. Bu tasarım ısının yüksek sıcaklıklarda bile eșit olarak dağıtılmasını sağlarken, EHD teknolojisi de saçın așırı ısınmaya karșı maksimum koruma sağlıyor.

Philips saç ürünleri deneyimlerimi sosyal medya üzerinden #stilsahibisaclar etiketinden takip edebilirsiniz.

IMG_0420

#anneyimbakimliyim etiketiyle 15 Ekim 2014’e kadar Instagram’da paylaşım yapan bir anneye Kokosh Anne’den Philips Airstyler hediye:) Daha detaylı bilgi için tıklayın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *