Alin’in ilk kırmızı halı deneyimi – Pablosky

Oct 7, 2014 by

IMG_4513

Çocuk kıyafeti deyince günümüzde her zevke uygun birşeyler bulmak mümkün. Hem kumaş dokusu hem de tasarım konusunda beğendiğim ve alışveriş yaptığımız birçok marka var. Ama ayakkabı alışverişinde Alin doğduğundan beri biraz zorlanıyorum diyebilirim. Çok şık, cicili bicili şeyler bulmak kolay da çocuk ayak sağlığına uygun ayakkabı dediğiniz zaman orada seçenekler daralıyor.

Pablosky ile ilk tanışmamız Özge Kopuz‘un sayesinde oldu. Çocuklar için doğru ayakkabı seçiminin önemini ve minik ayaklara uygun olmayan ayakkabıların ayak gelişimini olumsuz etkileyeceğini vurgulayan Pablosky’ın, tasarımlarında kullandığı 4 nokta sistemi,  hem çocukların şık görünmesini sağlıyor, hem de ayakları için gerekli desteği almalarını kolaylaştırıyor. Gerçek deri dış yüzeyleri, kolay kuruyan gerçek deri iç tabanları, terleme karşıtı iç astarları, kaymayı önleyici esnek alt tabanları ve burun koruma özellikleri sayesinde ilk deneyimde Alin de ben de oldukça memnun kaldık. Ayrıca daha ilk adımdan başlayıp 16 yaşa kadar ayakkabı seçenekleri sunması da harika!

IMG_4520

Bunun üzerine 1 Ekim’de basın lansmanı için Alin’e kırmızı halı teklifi geldiğinde eğer kendisi isterse ve orada zorlanmazsa olur dedim:)) City’s Nişantaşı Big Chefs’te gerçekleşecek davet için biz erkenden kuliste yerimizi aldık. Alin orada hemen diğer arkadaşlarıyla kaynaştıktan sonra Bizce Tanıtım’ın özenle miniklerin tüm konforunu düşünerek hazırlamış olduğu kahvaltımızı ettikten sonra hep beraber boyama yaptık. Happy şarkısının başlamasıyla bizimkiler hazırlanıp yerlerini aldılar:)

IMG_4558

Yukarıdaki fotoğrafta Alin’in elinden tutan Efe abi sanki senelerdir mankenlik yapıyor. O kadar beyefendi o kadar nazik bir çocuk ki Alin onun sayesinde hiç zorlanmadı ve Pablosky ayakkabılarıyla beraber bir tur attıktan sonra kocaman bir alkışla bir minik defileyi geride bıraktık:)

PBLO_FW_-2

Detaylı bilgi ve diğer modeller için: www.pablosky.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *