Silvian Heach Kids artık İstanbul’da

Sep 17, 2014 by

Alin büyüdükçe onunla birlikte kısa kısa alışveriş turlarına çıkmak büyük keyif veriyor. İleriki senelerimizi hayal ederek öyle bir mutlulukla mağaza geziyorum ki onunla sormayın gitsin:) Silvian Heach’i son zamanlarda bir arkadaşımdan duyup, web sitesine baktığımda tasarımlarınaı çok beğendiğim için bu hafta Çekmeköy Metrogarden AVM’ye gidip yakından görmek istedim.

IMG_3590IMG_3594

Bir mağazaya girip hem yenidoğan hem de 16 yaş için kıyafet bulabilmek özellikle 2 çocuklu aileler için harika:) 0-16 yaş grubu gibi geniş bir kitleye hitap eden Silvian Heach, kreasyonlarında casual ve elegant ürünleri şık ve kullanışlı bir şekilde harmanlamayı başarmış. Kız çocukları için birbirinden şık, erkek çocukları için ise oldukça cool kıyafetler bulabileceğiniz Silvian Heach’in ferah mağazasına girdiğimde hangi tarafa bakacağımı şaşırdım ama ilk dikkatimi çeken ürünlerin yumuşacık olmasıydı. Alin’le birlikte ilk defa soyunma kabinine girmemiz ise özel anlardan biriydi ve tabii ki fotoğraf çekmeyi unutmadım. Bu da burada kalsın anı olarak:)

IMG_3580

Silvian Heach adını benim gibi yeni duyanlar için;

2002 yılında İtalya’nın Napoli şehrinde kadın giyimi üzerine kurulan marka, 2008 yılında Silvian Heach Kids ile  modadaki deneyimi ve kalitesini çocuk ürünlerine taşımış. Dünyada İtalya başta olmak üzere Belçika, Dubai, Almanya, Kanada, İngiltere, Rusya gibi birçok ülkede mağazaları bulunan Silvian Heach’in İstanbul’daki ilk mağazası da yukarıda da bahsettiğim gibi Metrogarden AVM’de bulunuyor. Yakında online satışın da başlayacağı haberini duyduğuma çok sevindim.

2014-2015 Sonbahar Kış koleksiyonunu ise aşağıda bulabilirsiniz:)

thumbs_1

thumbs_rid23

thumbs_rid30

thumbs_rid27

thumbs_rid13

thumbs_rid15

thumbs_rid19

thumbs_rid25

thumbs_rid9

thumbs_rid7

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *