Philips ProCare Taraklı Maşa

Sep 26, 2014 by

philips-procare-tarakli-masa 354

Eğer akşam bir yere gitmeyi planladıysak benim için en büyük sorun saçlar:) Kuaföre gitmem lazım demeye sabahtan başlarım, sonra ofis beni öyle alır ki içine bir bakarım saat 5 olmuş. O saatten sonra da neyse ben kendim yaparım saçlarımı deyip, hemen Alin’in yanına koşarım. Ama her seferinde senaryo aynıdır. Alin’le oynamak tatlı gelir ve hazırlanmaya çok az zaman kalır. Malum saçlar çok uzun olduğu için de genelde yetiştiremem. O uyuduktan sonra bir sprey, önlerine biraz fön tamamdır:)

philips-procare-tarakli-masa 357

İşte böyle günler için Philips ProCare Taraklı Maşa tam hayat kurtarıcı bir ürün diyebilirim. Hem çok kolay şekil verdi hem de saçlarım zarar görmeden istediğim gibi dolgun görünüyor. Diğer saç maşalarına göre daha kalın olduğu için (45mm) geniş bigudiyle sarılmış havası verdi. Ucundan açılıp kapanabilen taraklar sayesinde ise saçımı maşaya düzgün bir şekilde kaymadan sarabiliyor, tarakları kapatarak saçlarımı güvenle hiç takılmadan çıkartabiliyorum. Fön fırçasına saçların takılma durumunu yaşamayan yoktur sanırım? İşte bu kapanabilen taraklar sayesinde o sorunumuz ortadan kalkıyor. En son bir saç spreyi ile sabitledikten sonra bu saçları kendi kendime yaptığıma inanamadım:)

philips-procare-tarakli-masa 360

Bu ürünleri seçerken en dikkat ettiğim konu tabii ki saçlara zarar vermemesi. Philips ProCare taraklı maşada iyonik bakım ile saçınızın güçlenmesine yardımcı oluyor ve yüklü negatif iyonlar statik elektriği ortadan kaldırıp, saça bakım yaparak parlaklığını ve canlılığını arttırıyor. Yani saçlarınızın sağlıklı görünümünü korumanıza yardımcı bile oluyor diyebiliriz.

philips-procare-tarakli-masa 358

İpuçları:

Ürünü kullanmadan önce saçlarınızı iyice kurutun. Saçlarınızı geceden yıkadığınızda, sabah daha kolay şekil aldığını göreceksiniz.

Geniş uçlu bir toka yardımıyla saçınızdan şekillendirmek için ayırdığınız bir tutam dışındaki tüm saçlarınızı toplayın.

Doğal duruş sağlayan bir saç spreyini saçlarınıza sıktıktan sonra ürünü kullanırsanız saç şeklinizin daha uzun süre kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Philips saç ürünleri deneyimlerimi sosyal medya üzerinden #stilsahibisaclar etiketinden takip edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *