Philips ProCare Keratin Saç Düzleştirici

Sep 18, 2014 by

Bebeğiniz, çocuğunuz öğlen uykusundayken kendinize nasıl zaman ayıracağınıza siz de şaşırıyor musunuz?:) Kahve mi içsem, temizlik mi yapsam, oje mi sürsem, ah saçlarıma bir fön çektirsem… Kulağınıza tanıdık geliyor mu?

IMG_8233

Malum çocuklu bir anne olunca kısıtlı zamanlarda birçok şeyi yetiştirmemiz gerektiği bir gerçek. Ama saçımız başımız bakımlı olmayınca da kendimizi kötü hissediyoruz. Onun için kısa yolları aramak ve en pratik şekilde çözüm bulmak mutlu ediyor bizleri.

Öğlen bir arkadaşınızla buluşacaksınız ya da akşam eşiniz #annebabasaati için sizi yemeğe çıkarıyor. Allah saçlarım dediğinizde elinizin altında olduğuna mutlu olacağınız bir ürün olan Philips ProCare Keratin Saç Düzleştirici sadece 15-20 dakikada kuaförden çıkmışsınız gibi dümdüz, parlak ve hacimli saçlara ulaşmanızı sağlıyor.

IMG_8361

“Ama saçlarım zaten işlem gördü, yıpranacak diye çok korkuyorum” diyorsanız, “ben de” diye cevap verebilirim:) Saçlarım balyajlı olduğu için bu tip işlemlerden ben de çekiniyorum. Bu zamana kadar kullandığım saç düzleştiricileri sonrasında saçımda bir yanık kokusu ve hacimsiz, basık bir görüntü beni çok rahatsız ediyordu. İlk defa dün deneyimlediğim Philips ProCare Keratin Saç Düzleştirici keratin teknolojisi sayesinde saçınızı şekillendirirken doğal parlaklığını ortaya çıkarıp, koruyan bir ürün. Seramik plakaları keratin katkılı, böylece saçınız zarar görmüyor dahası, seramik ısıtma ısının saça verdiği zararı en aza indiriyor ve saçın yumuşacık ve parlak olmasını sağlıyor. Ayrıca plakalarında bulunan titreşim sayesinde saçlarınızı plaka üzerinde eşit miktarda dağıttığı için öyle 3-4 kere aynı saç tutamının üzerinden geçerek saçınızı yıpratmamış oluyorsunuz.

IMG_8343

Bir çok düzleştirici de olduğu gibi ısı derecesinin hazır olması için dakikalarca beklemeye de gerek yok (Bu beni en şaşırtan ve en sevdiğim yanı oldu). Düğmeye bastıktan 30sn sonra ürün kullanıma hazır hale geliyor. 180-230 derece arasında saçınıza uygun dereceye ayarlayıp hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

İşte sadece 20 dk.’da düzleştirdiğim saçlarım ve mutlu bir ben:) Philips saç ürünleri hakkında deneyim yazılarımın devamı gelecek. Sosyal medya üzerinden #stilsahibisaclar etiketinden takip edebilirsiniz. #anneyimbakimliyim etiketindeki sürprizleri de takip etmeyi unutmayın:)

IMG_8257

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *