Çocukların peşinden giden tasarımlar online butik Nuuba & theGang’de!

May 10, 2014 by

Çocukların hayal dünyalarının hakkını verecek nitelikte renkli, rahat ve sağlıklı ürünleri, online butik www.nuuba.com.tr ‘de sunan Nuuba&theGang, çoğunlukla İskandinav ülkelerindeki markaların yaratıcı tasarımlarını kapımıza getiriyor. 

Bünyesindeki 30’dan fazla marka ile özellikle 0-14 yaş arası çocuklar için birbirinden özgün seçenekler sunan Nuuba&theGang, İlkbahar/Yaz sezonunda cool ve özgün tasarımlarıyla çocuğunun rahatlığına düşkün annelerin ilgisini çekiyor. Günümüzün moda trendlerine uygun çiçekli desenlerin ve soft renklerin hakim olduğu yeni koleksiyonu aşağıda görebilirsiniz.

Yalnızca kıyafetler değil, farklı oyuncaklar da Nuuba&theGang’de yer alıyor. Birden fazla duyuya hitap eden, çocukların yaratıcılığını destekleyen yeni marka LittleGeko da özellikle çadırıyla çocuklara yaratıcı bir oyun alanı sunuyor. Hani Alin’in odasında yerimiz olsa hemen alacağım, sadeliği ve kumaşı o kadar hoşuma gitti.

nuubathegang-cadir

Nuuba&theGang ayrıca her ay ilham veren annelere Mamanuuba seçkisinde yer veriyor. Her ay, farklı platformlarda üreterek, yaratarak kendini ifade eden bir anne, Nuuba&theGang koleksiyonundan kendi seçimini paylaşıyor.

 

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *