Johnson’s Baby Yağ bu sefer senin için

May 26, 2014 by

Kuşkusuz ki güzelliğin en önemli göstergelerinden biri güzel ve ipeksi bir cilt… . Güzel cildin en önemli sırlarından biri ise düzenli olarak, her banyodan sonra nemlendirmek. 

Islak cilde uygulandığında kuru cilde uygulanan pek çok krem ve losyona göre, cilde 10 kata kadar daha fazla nemi hapseden Johnson’s baby yağ, 3 kolay adımda bebeklerinki gibi ipeksi yumuşaklıkta, ışıldayan bir cilt kazandırıyor.

1)ISLAN

2)YAĞLAN – Kurulanmadan ıslak cilt üzerine uygulayın

3)KURULAN – Cildinizin ıslaklığını havlu ile nazikçe alın

Jb Yag 300ml

Johnson’s Baby yağ’den hayatı kolaylaştıran ipuçları:

  • Johnson’s baby yağ ıslak cilde uygulandığında kuru cilde uygulanan pek çok krem ve losyona göre, cilde 10 kata kadar daha fazla nemi hapseder. Ciltteki bebeksi yumuşaklık ve parlaklık ilk günden itibaren farkedilir.
  • Yara bandını acısız çıkartmaya yardımcı olur.  Johnson’s baby yağı bandı çıkartmadan önce bandın kenarına uygulayın, yapışkanı yumuşatan Johnson’s baby yağ, bandın kolayca çıkmasını sağlar.
  • Manikür – pedikür suyuna az miktarda damlatılan Johnson’s baby yağ, el ve ayaklardaki ölü derilerin yumuşamasına yardımcı olur, işlemi kolaylaştırır.
  • Johnson’s baby yağ, hamilelik süresince gerginleşen karın bölgesinin esnek ve yumuşak kalmasını sağlar.
  • Düzenli uygulandığında 10 kata kadar cildi nemlendiren Johnson’s baby yağ, cildin esnekliğini artırır; hızlı kilo alıp verme ile ciltte oluşabilecek çatlaklara karşı önlem olarak  kullanılabilir.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *