Philips Lumea Günlüğü 4

Apr 18, 2014 by

Eveeeet 2 aylık Philips Lumea deneyim günlüğümün sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu iki ay nasıl hızlı geçti ben de anlamadım ama daha yaz gelmeden şu kıl/tüy işini hallettiğim için gerçekten çok mutluyum. Çoğu kez kendimle ilgilendiğim zamanlarda Alin’le geçirebileceğim zamandan çalıyormuşum gibi geliyordu. O yüzden kuaför ve epilasyon salonlarında uzunca vakit harcamaktansa mümkün olduğunca kendi işimi kendim yapmayı tarcih ediyorum çoğunlukla. Bu yüzden Philips Lumea son zamanlarda başıma gelen en güzel şeylerden biriydi diyebilirim:)

Philips Lumea gerçekten vaad ettiği %80’e varan tüy azalmasını bende başardı ve hiç düşünmeden  mini etekleri giyip dışarı çıkabilmek çok güzel:) Son günlerde en çok sorduğunuz sorulardan biri “Philips Lumea’yı aldık diyelim, 4 seansta tüylerimizden kurtulduktan sonra ne yapacağız bu ürünü?”

Daha önceki deneyimlerime de dayanarak söylüyorum ki lazer öyle birkaç seansta hayatınız boyunca bir daha hiç ihtiyacınız olmayacak kadar tüylerinizi yok etmiyor. Varolanlar gitse bile, seyrek seyrek yeni tüyler çıkabiliyor. Eğer bu ürün bende olmasa bunun birkaç ay sonrasında ya jilet, ya ağda ya da bir lazer merkezine gidip seans başına 500TL vererek pürüzsüz bir tene kavuşabilirdim. Ağda ve jilet tüyleri tekrar güçlendiği için bunun yerine geride kalanlar ve arada yeni çıkanlara ihtiyacıma göre 2-3 ayda bir atış yapıp, en güzel sonucu alacağımı düşünüyorum.

Onun dışında ürünü annemle ya da arkadaşımla beraber kullanabilir miyim diye sordunuz. 100.000’den fazla ışık darbesi gücüne sahip olan lambası ile arkadaşlarınız ya da ailenizle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Lumea Kokosh anne 4. post

Ürünü alabileceğiniz yerler: Teknosa, MediaMarktBoyner ve HepsiBurada.com

Yeni Philips Lumea Precision Plus‘ın fiyatı: 1.499,90 TL

Philips Lumea ile ilgili yazdığım diğer yazılara linklerden ulaşabilirsiniz:

http://kokoshgirl.com/2014/03/philips-lumea-gunlugu-1/

http://kokoshgirl.com/2014/03/philips-lumea-gunlugu-2/

http://kokoshgirl.com/2014/04/philips-lumea-gunlugu-3/

 

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *