Philips Lumea Günlüğü 3

Apr 4, 2014 by

Processed with VSCOcam with f2 preset

Meltem 1,5 aydan beri Philips Lumea’yı kullanıyorsun. Nasıl gidiyor? Şimdi başlasak yaza kadar etkisi olur mu? Çocuklarla tatil yaparken kıl, tüy sorunundan kurtulmuş olur muyuz? :)) diye sorular duyuyorum…

İlk seansta yeni ürünün heyecanıyla atış yapmayı kaçırdığım yerler olmuştu. 2. seansa kadar atış yaptığım yerlerdeki tüyler döküldüğü için sadece kalanlara lazer yapmıştım. Birkaç ay Philips Lumea’yı kullanıp yaza kadar bu işi bitiririm, rahat ederim diye düşünürken sonuç beklediğimden biraz daha hızlı oldu. Tüylerin büyük bir kısmı döküldüğü için 3. seans sadece 10dk. mı aldı.  Tabii tüylerin köklerini tamamen kurutmak iki seansta mümkün değil ama evde lazer yapıpta böyle bir sonuç almak gerçekten şaşırtıcı. Yani 4. seansın sonunda %80’e varan azalma vaad ettiğine gönül rahatlığıyla inanabilirsiniz.

Soran Anne Çiğdem’den gelen sorular:

Gözlük takmamız gerekiyor mu? Hayır, kullanma klavuzunda Philips Lumea’yı kullanırken gözlük takmanız gerektiği konusunda bir uyarı bulunmuyor. Ama yine de Alin’in gözleri etkilenmesin diye onunla aynı odada yapmamaya özen gösteriyorum.

Öncesi ya da sonrasında jel sürmemize gerek var mı? Hayır, öncesi ya da sonrasında özel bir jel sürmeniz gerekmiyor.

Bu postta deneyim yazısı yerine kısa bir videoya yer vermeyi tercih ettim. Hem nasıl yapıldığını hem de boyutlarını daha rahat görebilirsiniz.

Önceki yazılarım:

http://kokoshanne.com/philips-lumea-gunlugu-1/

http://kokoshanne.com/philips-lumea-gunlugu-2/

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *