Hediye değiştirme derdine son: Bebegiminlistesi.com

Apr 22, 2014 by

bebegiminlistesi.com, özellikle çalışan anneler için iş hayatının yoğun temposunda pratik çözümler sunarak annelerin ihtiyaçlarına tek tıkla cevap veren ve baby shower organizasyonunu interaktif hale getiren Türkiye’deki ilk ve tek e-ticaret sitesi. UykusuzAnneler.com‘un Bebek Divan Pastanesi’nde gerçekleştirdiği etkinlik sayesinde tanıştığımız BebeğiminListesi.com’u biraz daha yakından tanıyalım. 

bebegiminlistesi

Annelerin ve anne adaylarının baby shower – bebek ihtiyaç listesi yapabildiği bebegiminlistesi.com, baby shower konsepti ve hediye seçimi konusunda anne ve anne adaylarına farklı bir bakış açısı getiriyor. Anne, bebegiminlistesi.com’a girerek birkaç adımda ihtiyaç listesini oluşturuyor, listeyi sosyal mecrada yakınlarıyla paylaşıyor. Böylece anneye hediye almak isteyenler de artık ‘ne alsam?’ derdinden kurtulup anneye ihtiyacı olan bir hediye alma şansını yakalıyor. bebegiminlistesi.com aynı zamanda, baby shower parti organizasyonunu hızlı ve kolay bir şekilde yapmanıza da yardımcı oluyor. Yani her şeyi sizin yerinize bebegiminlistesi.com düşünüyor:)

Peki sitede bebeğinizin listesini nasıl oluşturuyorsunuz?

Anne, sitede öncelikli olarak kendisi ve bebeği ile ilgili bilgileri girerek kendisine bir baby shower liste kaydı oluşturuyor. Daha sonra da sitede yer alan markaların ürünlerinden istediği ürünleri listesine dâhil ediyor.

İnternet sitesinden Facebook, Twitter gibi popüler sosyal mecralarda ve e-mail ile listenin paylaşılmasına olanak tanıyan bebegiminlistesi.com, annenin hediye listesini görünür duruma getiriyor. Son olarak anne yakınlarının yapması gereken ise annenin oluşturduğu ihtiyaç listesinden hediye satın almak oluyor. Böylelikle anneye ihtiyacı olan doğru ürün hediye ediliyor.

 

 

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *