GAP hamile koleksiyonu artık Türkiye’de

Mar 26, 2014 by

Annelerinizin eski fotoğraflarına bakarken hamilelik giysileri gözünüze çarpmıştır mutlaka. Hamile koleksiyonları genelde bol kesim, karnı çok belli etmeyen elbiselerden oluşuyormuş 80’li 90’lı yıllarda…  Hem çok seçim şansı yokmuş, hem de bizim gibi rahat rahat, karnını gere gere göstermek de ayıp diye görülürmüş. Şimdi öyle değil! Neredeyse normal hayatımızda giydiğimiz kıyafetleri aratmayacak kadar güzel giyinebilme şansına sahibiz.

80lerhamilekiyafetleri

Hamile kaldığımı öğrendiğimizin haftası annemle hemen bir avm’ de bulmuştuk kendimizi :) Öyle her adım başı hamile alışverişi yapılabilecek çok yer yoktu ama yine de bulduğumuz şeylerin annemi ne kadar şaşırttığını hatırlıyorum. 2 sene önce sevdiğim markaların hamile bölümü olmamasına da çok bozulmuştum, yalan değil. Bunlardan biri de Gap’ti… O güzel yumuşacık koton tshirtleri ve skinny jeanslerinden kısa bir süreliğine mahrum kalmıştım.

Şimdi anne adaylarına Gap’ten güzel bir haberim var!

Sezonun en trend modellerini anneler için yorumlayan Gap, rahatlık ve fonksiyonellikten ödün vermeden şıklık kazandıran modelleriyle Maternity Koleksiyonu’nu Türkiye’ye getirdi. Bu alandaki önemli  bir boşluğu dolduracağını düşündüğüm Gap Maternity Koleksiyonu tişörtten gömleğe, jean pantolondan kumaş pantolona, etek, şort ve hatta iç çamaşırına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Gap-maternity

Kokosh Anne’nin Gap Maternity koleksiyonundan sizin için seçtikleri:

V yaka pamuklu beyaz bir tshirt ve jean kombini her zaman hayat kurtarır. Havaların ısınmasıyla birlikte şık sandaletlerle tamamlayıp kendinizi dışarı atabilirsiniz:)

890312-13

En hoşuma giden ürünlerden biri de yarım destekli jeanler oldu. Tam destekli olanlar en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor ama dışarıdan görünmese bile göğsümün altına kadar gelen bir pantolon giymek beni psikolojik olarak rahatsız ediyordu.

maternity-panel

42622600-1969 Demi Panel Sexy Boot Jeans-Medium Wash-AV2_Z

Hamileyken bile bedeninize göre sezonun en trend kesimleri olan 1969 Denim Skinny ve Bootcut jeanleri bulabilmek çok güzel değil mi?

426226-00 426224-00-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ve olmazsa olmazımız taytlar da tabii ki bu koleksiyonda bulunuyor.

691455-00 796174-01_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gap’in kampanya ve yeniliklerinden haberdar olmak için website ve sosyal ağ hesaplarını takip edebilirsiniz:

http://www.gap.com.tr/

https://www.facebook.com/GapTurkiye

https://www.twitter.com/gap_turkiye

http://www.instagram.com/gapturkiye

 

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *