Philips Lumea Günlüğü 1

Feb 28, 2014 by

İki sene öncesine kadar haftada bir kaç kere kuaförüme gider, fön, manikür vs.. bakımımı yaptırır kahvemi de içer çıkardım. Şuan çok açık söylüyorum ki sabahları Alin’den önce kalkıp kendi manikürümü yapıp, saçlarımı evde maşa ile şekillendiriyorum. Çalışan bir anne olarak boş zamanlarımda onunla olmak için elimden geldiğince kendi işimi kendim görmeyi tercih eder hale geldim.

Lazer de bunlardan birisi? Eğer bilindik bir yere gidiyorsanız randevu uydurmak bir dert, her seansta 500TL bayılmak ayrı bir dert:) Çünkü istediğiniz pürüzsüz sonucu öyle bir kaç seansta almak pek mümkün değil.

Sizi, cildinizin uzun süre tüysüz ve ipeksi olmasını sağlayan devrim niteliğinde bir teknoloji ile tanıştırmak istiyorum. Philips, eski epilasyon yöntemlerini unutturuyor ve evinizin konforunda  lazer yapma fırsatı sunuyor. Philips Lumea’yı ilk duyduğumda gözlerimin içi parladı. İstediğiniz zaman evde lazer yapabilmek kulağa çok hoş gelmiyor mu? Hem de kablosuz!

Processed with VSCOcam with f2 preset

lumea6

Dün ilk seansı başarıyla tamamladım. Hem güvenli olması hem de canımı hiç acıtmaması ilk izlenim için gayet etkileyiciydi. 5 kademesi olan Lumea’yı kullanmadan önce  ürünle birlikte verilen kullanım kılavuzundan cilt tonunuza uygun kademeyi bulup, uygulama yapacağınız alanı tıraş ettikten sonra hazırsınız.

IMG_9423

Lumea’nın başlığını cildinize tamamen temas ettirmezseniz atış yapamıyorsunuz. Eğer 90 derecelik bir açıyla cildinize hafif basınç yapacak bir şekilde oturtursanız atış yapabileceğinizi belirten yeşil ışık yanıyor.

lumea7

Yani yanlışlıkla basarsam korkusu olmuyor. Kaydırarak uygulama teknolojisiyle tek tek atış yapmanıza da gerek kalmıyor. Düğmeye basılı tutup cildinizden uzaklaştırmadan kaydırdığınızda Lumea otomatik olarak atış devam ediyor. Yüzünüz gibi hassas bölgeleriniz de kullanabilmenizi sağlayan küçük bir başlığı daha var. Göz çevresi dışında yüz bölgeniz için rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Lumea2

IMG_9421

İki ayda tüylerde %80 azalma vaad eden bu ürünü 2 hafta sonra tekrar kullanacağım. Sosyal medyada #evdelazerdeneyimi etiketinden Philips Lumea Günlüğü’nü takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere..

Bu anlattıklarımı aşağıdaki videodan uygulamalı bir şekilde izleyebilirsiniz.

 

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *