Aveda Dry Remedy ile saçlar canlanıyor

Feb 25, 2014 by

Aveda’nın son zamanlarda saç konusunda en güvendiğim markalardan biri  haline geldiğini her fırsatta söylüyorum. Özellikle bitki ve çiçek özlerine dayalı ürünleri olduğu için hem saçlarım hem de ruhuma çok iyi geliyor. Geçen hafta sevgili Aveda ailesi bizi bu yeni seriyle tanıştırmak için Zorlu Center’da bulunan Hande Haluk salonuna davet etti.

Aveda salonları diğerlerinden çok farklı. Öncelikle kuaförünüz sizi, kendinize, kişiliğinize ve hayat tarzınıza hitap eden bir görünüme kavuşturmak için öncelikle ücretsiz bir konsültasyon uyguluyor. Sonrasında, sıcak bir ağırlama deneyimi olarak yatıştırıcı baş, boyun, omuz masajı ve rahatlatıcı bir şampuanla devam ediyor. Kısacası sıradışı bir saç bakım hizmeti için gereken herşeyi yapıyorlar. (Küçük bir tüyo: Saçlarınız yapılırken, el masajı da yaptırmayı unutmayın)

aveda 001

Bitki ve çiçek özlerine dayalı botanik profesyonel saç, cilt, vücut bakımı ve lifestyle ürünleriyle bitkisel güzellik alanında dünya lideri olan Aveda kuru saçlara çare olan o muhteşem Dry Remedy™ serisini yenilemiş. Üstelik bu aileye yeni bir üye de ekleniyor: Dry Remedy™ Daily Moisturizing Oil.

Dry Remedy™ Daily Moisturizing Oil sonrası saçlarım sanki “artık ben neme doydum” diye bağırıyordu:) Sonrasında pırıl pırıl bir saça kavuşmanın verdiği mutlulukla hemen Instagram‘da aşağıdaki fotoğrafı paylaştım tabii:)

aveda 003

http://vimeo.com/79305136

  %99.9 doğal* formulüyle saçları tek uygulamada % 41** oranında nemlendiren Dry Remedy™ daily moisturizing Oil, kuru saçlara çare niteliğinde ki Dry Remedy™ serisinin yeni üyesi. Dry Remedy™ günlük durulanmayan yağ, saçı ağırlaştırmıyor ve hoş kokusuyla saça lüks bir his veriyor. Üstün nemlendirme gücünün kaynağı ise içinde yer alan organik buriti yağı, organik zeytinyağı ve yumuşatıcı nar. Her saç tipine uygun Dry Remedy Daily Moisturizing Oil ‘i 2-4 damla arası ıslak yada kuru saça uygulayabiliyorsunuz.

Yenilenen Formül ile Aveda Dry Remedy™ Sistemi

YENİ organik çiçek aroması; bergamot, zencefil, lavanta ve 16 farklı saf çiçek özünden oluşan doğal içerikli karışım ve yenilenen formül ile Dry Remedy™ kullanıcılarının %93’ü saçlarının nemlendiğini ve yumuşadığını belirtiyor.

Dry Remedy™ Ailesinin Ürünleri:

Dry Remdy™ Daily Moisturizing Shampoo

Sülfatsız formül ile kuru ve kırılgan saçları nazikçe temizler ve nemlendirir. Organik Buriti  Organik buriti yağı ile derin nemlendirci kompleks içerir.  250ml/83 TL***

Dry Remdy™ Daily Moisturizing Conditioner

Buriti yağı içeren derin nemlendirici kompleksiyle saçları yumuşatır, pürüzsüz ve                     parlak saçlar yaratır. 200ml/105 TL***

Dry Remedy™ Moisturizing Masque

Derin nemlendirici kompleks içeren haftalık maske saçı yoğun bir nemle kaplayarak, saçın neme doymasını sağar. 150ml/119 TL***

Dry Remdy™ Daily Moisturizing Oil

99.9% doğal-içerikli* organik buriti yağı ile durulanmayan bakım, saçları anında 41%** oranında nemlendirir. Silikon içermeyen formülü ile kuru yada ıslak saça uygulanabilir. Saça parlaklık ve yumuşaklık verir.  30ml/ 94 TL***

* Bitkilerden, petrol-dışı minerallerden veya sudan. Daha fazla bilgi için aveda.com.tr

** Klinik testte günlük nemlendirme yağı 1 defa uygulandıktan sonra

*** Tavsiye edilen satış fiyatı

Kokosh Girl’de  Damage Remedy yazımı okumadıysanız, buradan göz atabilirsiniz.

 

aveda 004

 

Hande Haluk ve Aveda ekibine teşekkürlerimle… 

 

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *