Mustela blogger etkinliği

Jan 4, 2014 by

Bebek cilt bakımının uzman markası Mustela, bebeklerin cildini korumak için yenilediği cilt bakım ürünlerinin sırrını 25 Aralık’ta Feneryolu Kids Zona Çocuk Aktivite Merkezi’nde bizlerle paylaştı.

Bebeklerin cildinin hassas ve kırılgan bir yapıya sahip olduğunu gayet iyi biliyoruz. Ancak araştırmacılar bebek cildinin ayrıca bilinmeyen bir zenginliğe sahip olduğunu keşfetmişler. Doğuşta maksimum seviyede olan zengin kök hücreler, ilk yıllarda özellikle cilt bariyerinin henüz gelişimini tamamlamamış olması nedeniyle dış ataklara karşı savunmasızmış. Bu eşsiz kök hücre rezervi ise bebeğin cildinin gelecekteki sağlığı için çok önemliymiş. 10 yıllık araştırma ve büyük buluşmalar sonrasında Mustela, bu eşsiz kök hücre rezervini koruyarak bebeğin cildinin hem bu gününü hem de yarınını korumak için cilt bakım serisini yenilemiş.

Bu devrim niteliğindeki buluşu kutlamak üzere Mustela ile Feneryolu Kids Zone Çocuk Aktivite Merkezi’nde gerçekleşen #mustelailemutlubebekler etkinliğinde bir araya geldik. Bebeklerimizin cildinin geleceğini korumak için yeniden formüle edilen Mustela cilt bakım ürünlerinin tanıtıldığı etkinlikte, keyifli bir kahvaltı eşliğinde sohbet ettik ve 0-3 yaş bebek cildiyle ilgili tüm sorulara cevaplar bulduk. Bebekler ise oyun ablaları eşliğinde yeni arkadaşlarıyla eğlencenin tadını çıkardılar.

 
20140104-140019.jpg
Etkinlik sonunda hediye edilen ve kullanmaya başladığım Mustela cilt bakım ürünleri ile ilgili deneyimlerimi de çok yakında buradan paylaşıyor olacağım:)

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *