Darphin Stimulskinplus Serisi

Jan 30, 2014 by

Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü ürünlerine hayran olduğum cilt bakım markası Darphin’in Stimulskinplus serisi ile tanışmak için Etiler’deki The Galliard’a davetliydik. Olgunlaşmanın tüm belirtilerine karşı etkili olan bu seriyi eminim sizde benim gibi tanıyınca çok seveceksiniz.

Darphin

Darphin1

Bu eşsiz serinin kalbinde Pierre Darphin tarafından 1958’de keşfedilen 50 yılı aşkın süredir anti-aging cilt bakımlarının vazgeçilmezi olarak kullanılan Deep Masaj ve Sea Emerald™ yer alıyor.

STIMULSKINPLUS Reshaping Divine Serum

Stimulskin Serum Dekupe

StimulskinPlus Reshaping Divine Serum, %93 doğal içeriği ve «Push Up» teknolojisiyle cildi sıkılaştırır ve yeniler.

“PUSH” etkisi

Hint literatüründe de pek çok yerde bahsedildiği üzere Komifora Mukul  Queen of Sheba’nın Solomon Kralı’na hediye ettiği değerli bir sakız üretir. Komifore Mukul Ayurveda tıbbında 3500 seneden fazladır kullanılmaktadır. Bu öz cildin dolgunlaşmasını sağlayarak sıkılaştırır. Daha genç ve sıkı bir cilt görünüm sağlar.

“UP” etkisi

Eski Yunan ismi parlaklık  anlamına gelen “smaragdos”  Sea Emerald™, epidermis ve dermisin bağını destekleyen temel protein üretimini aktive eder. Aynı zamanda doğal kolajen üretimini destekler. Cilt üzerindeki ikili etkisiyle daha sıkı ve dolgun bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlar.

Gelelim benim deneyimlerime. STIMULSKINPLUS Reshaping Divine Serum’un kullandığım ilk günden bu yana favori ürünlerimden biri oluverdi. Her şeyden önce sabah dinç ve sıkı bir ciltle uyanıyorum. Bu da daha sağlıklı bir cilt görünümü demek oluyor. Cildi ciddi ölçüde toparlıyor. Kokusu ise çok hoş. Bazı  serumların aksine cildinize uygularken elinizde yapışkan bir his bırakmıyor. Emilimi de oldukça hızlı gerçekleşiyor.

Fiyat: 667 TL

STIMULSKINPLUS Divine Eye Cream

Stimulksin Divine Eye _Dekupe

Darphin StimulskinPlus Divine Eye Cream ile kadınların göz bölgesi sorunlarının başında gelen kırışıklık problemine odaklanıyor. Darphin’in 50 yılı aşkın profesyonel tecrübesiyle formüle edilen bu krem göz çevresindeki kırışıklıklarla savaşıyor.

%86 doğal içeriğiyle güçlü olduğu kadar nazik bir formül.

Botanik tutkunu Pierre Darphin’in yüksek performanslı bakımlarından ilham alan #StimulskinPlus Divine Eye Cream göz çevresindeki kırışıklıkları hedef alır, etkili içeriklerle anti-aging bakım sağlar.

Hassas göz bölgesini çevreleyen 20 kas sürekli hareket halindedir. (Gülümseme, kaş çatma ve her gün ortalama 10000 kez göz kırpma gibi) Bu süregelen aktivite kolajen ve elastinin azalmasıyla birlikte kırışıklık ve sarkmalarla sonuçlanır. Cildin en hassas bölgelerinden olan göz çevresi ince kan damarlarıyla dolu olmasının yanında gün içerisinde uzun süreli ekrana bakma, güneş ışınları, hava kirliliği ve stres gibi dış etkenlere de maruz kalır. Bu yorgunluk belirtileri koyu halkalanma, derin kırışıklıklar ve torbalanmalarla sonuçlanır. StimulskinPlus Divine Eye Cream bu istenmeyen sorunları muhteşem bir performans ve etkili sonuçlarla hedef alıyor. 

3’lü Etki

1ANTI-AGING

Huş Ağacı özü ve onarıcı Peptitler epidermisin elastikiyeti için temel olan fiber düzeyini korumaya yardımcı olarak cildi yeniler. Cildin daha dolgun görünmesine yardımcı olan en önemli içeriklerden biridir. Cilde elastikiyet kazandırırken daha dolgun bir cilt görünümü yaratır.

Siegesbeckia Orientalis kolajen üretimini arttırırken Kırmızı/Kahverengi Su Yosunu cildi sıkılaştırır. Göz göz çevresi elastikiyetini geri kazanırken çizgi ve kırışıklık görünümünü azalır.

2SAĞLIKLA IŞILDAYAN GÖZ ÇEVRESİ

2 güçlü alkaloid olan Kantaron ve Kafein, Hiyalüronik Asit ile birleşerek göz çevresindeki doğal hücre yenilenmesini aktive eder. Yararlı etkilerinden dolayı yüzyıllardır kullanılan bu bitkiler tonik özelliği ve yumuşatma özelliği taşır. Mikro-dolaşım özelliği ile koyu halkaların görünümünün azaltırken, yatıştırıcı özelliği göz çevresindeki  şişkinlik görünümünün azalmasına yardımcı olur.

3NEMLENDİRME

Mango, Sheabutter ve Murmuru yağından oluşan 3’lü etki göz çevresini nemlendirir ve pürüzsüzlük kazandırır. Mango yağı hidrolipidik filmi korur, Shea butter kanıtlanmış etkisiyle cildi nemlendirir ve Amazon’da yetişen palmiyelerden elde edilen Murmuru  yağı ise cildi neme doyurur.

Fiyat: 275 TL

STIMULSKINPLUS Multi-Corrective Divine Cream

Stimulskin Krem Dekupe

Son teknolojik gelişmeler takip edilerek formüle edilen StimulskinPlus Multi-Corrective Divine Cream eşsiz aktif içerenleriyle kırışıklık karşıtı 4’lü çözüm sunar: sıkılaştırma, kırışıklık karşıtı etki, esneklik ve nemlendirme.

*2 Eşsiz Formül

*Normalden kuruya ve kurudan çok kuruya dönük ciltler

LIFTING- SIKILAŞTIRMA

Yüksek etkili peptitler aktif içeriklerle uyumlu hareket eder.

İçeriğindeki Sea Emerald™ (Deniz Zümrütü) proteinlerin birbirine tutunmasını sağlar. Bunun sonucunda cilt günden güne sıkılaşır.

KIRIŞIKLIK KARŞITI VE DOLGUNLAŞTIRICI ETKİ

Hexapeptit ve Oligopeptit Sea Emerald™ ile çalışarak kolajen sentezini harekete geçirir.

Madagascan bitkisinin yapraklarından elde edilen Siegesbeckia Orientalis cildin doğal kolajen üretimini destekler.

Sığla Ağacı özü, Hindistanda yetişen Akgünlük ağacından elde edilen bir tür reçine olan Boswellia (Serreta), cildin elastin üretimini destekler.

Fransada yetişen Samphire (Deniz Börülcesi) özleri cilt dokusunu destekler.

Bunun sonucunda kırışıklıklar azalarak daha sıkı ve dolgun bir  görünüm elde edilir.

PARLAKLIK

Dut özü ve Palmaria Palmata (Kırmızı Yosun) yaşlanmaya bağlı oluşan lekelerin azalmasına yardımcı olur.

Maya özü koyu lekelerin görünümünü azaltır.

N-Asetilglukosamin cilt yüzeyindeki melaninin eksfoliasyonunu sağlar. Eşit olmayan cilt tonu görünümü gözle görülür şekilde azalırken cilt sağlıklı bir ışıltı ve canlılık kazanır.

YENİLEME

Nemlendirici ve dolgunlaştırıcı Hiyalüronik Asit, nemlendirici Shea Butter ile birlikte cildin su tutmasını sağlarken epidermal lipid bariyerini güçlendirerek neme doymuş bir cilt sağlar.

Kuru ve çok kuru ciltler için StimulskinPlus Multi-Corrective Divine Cream yenilenen formülü ve içeriğindeki Shea Butter ile cildinizi nemlendirir.

Eşsiz duyumsal deneyim

StimulskinPlus serisi için özel olarak yaratılan Beyaz çiçeklerin üçlü birleşiminden meydana gelen bu koku muhteşem bir duyumsal deneyim yaşatır. Yaseminin hafifliği, Ylang Ylang’ın lüksüyle harmanlanan Ölmezotu’nun kokusunu ve cilt tarafından kolayca emilerek koruyucu tabaka oluşturan ipeksi dokusunu deneyimlemeye hazır mısınız?

Kuru ve çok kuru ciltler için StimulskinPlus Multi-Corrective Divine Cream zengin dokusu ile profesyonel cilt bakımı deneyiminin zevki ve performansını yaşatır.

Fiyat: 625 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *