Morhipo sepetimde neler var?

Dec 8, 2013 by

Alin’i en son Mini Aktivite’de sanat atölyesine götürene kadar etrafı boyar diye korkumdan bu ev aktivitelerine hiç bulaşmamıştım.  Hala çok küçük, daha anlamayabilir diye düşünürken, o gün gözlerime inanamadım. Bizimki daha önce defalarca yapmış gibi aldı fırçayı eline bir Picasso edasıyla başladı tuvali boyamaya. Sandalyesinden hiç kalkmadı, boyaları üzerine sürmedi, ağzına sokmadı. Hatta eli boyandığında “sil sil” diye elini uzattı. Bir an önce evde oturup onun renklerle olan eğlenceli dünyayı keşfetmesini sağlamalıydım. Durum böyle olunca ben heyecanla site site gezer oldum.

Daha önce çocuk kategorisinin olduğunu bile bilmediğim Morhipo.com‘da bir sürü değişik alternatif buldum. İlgimi en çok çeken değişik iki ürünü hemen attım sepete ve şuan gelmesini dört gözle bekliyorum. Peki neler bunlar?

morhipo sepet

Aquadoodle Çizim Arkadaşım: Kimyasal madde içermeyen, suyla çalışan akıllı kalemleri ile bu sevimli penguenin üzerine çizim yapacak Alinkuş. Üstelik kuruduğu zaman uçup gidiyormuş renkler. Bu sayede aman duvarlar boyanacak sıkıntısı da yok. Bu Penguen’i daha tanışmadan çok sevdim ben.aquadoodle-penguen

Caricoa Baby Jumbo Keçeli Kalem: Yıkanınca giysilerden kolaylıkla çıkan, küçük çocuklar için yuvarlak keçeli uçlu tasarlanan bu kalemler çok hoşuma gitti. Hem de ayıcık karakterli olduğu için pek tatlı görünüyorlar:)Caricoa-boya-kalemi

Çocuk kategorisinde 12.000’den fazla ürünün bulunduğu Morhipo.com‘da yok yok. Bunlar sağlıklı sulardan beslenme araçlarına, parti malzemelerinden kostümlere, hastane çıkışlarından kokusuz çiçeklere, süt sağma cihazlarından süt artırıcı ürünler, bebek arabalarından onları koruyacak güvenlik ürünlerine, mama sandalyelerinden mama takımlarına, diş fırçalarından diş macunlarına, bebek bakım ürünlerinden organik ürünlere, beberonlardan biberon ısıtıcılarına, uyku arkadaşından geceleri ona arkadaşlık yapacak oyuncak, e-kitapdan boyama kitaplarına, organik çamaşır deterjanlarından oyuncak temizleyicilerine, yıkanabilir bebek bezlerinden temizleme mendillerine, banyo küvetinden banyo oyuncağına, akülü araçlardan- bisiklete kadar aklınıza gelebilecek binlerce ürün çeşiti var.

Tam alışverişi bitirdim derken ev ürünlerine de bir bakayım dedim. Paşabahçe kadehler, Arçelik çay makinaları, Siemens bulaşık makinaları gibi evin her ihtiyacını düşünmüşler. Bu aralar kısıtlı zamandan evime pek alışveriş yapamayan benim yüzüm güldü.

Şimdi oturdum yılbaşı hediyeleri için siteye göz gezdirmeye başladım. Son güne bırakınca malum avm’lere girip kalabalıktan hiç birşey alamadan çıkıyorum. Morhipo.com‘da “Herkese ayrı hediye, hepsi aynı sitede” Yılbaşı teması ile farklı seçenekler cazip fırsatlarla ve tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit seçeneği ile sunuluyor. Giyimden aksesuara, dekorasyon ürünlerinden parfüme, çocuk ürünlerinden ev&yaşama kadar binlerce hediye, işini benim gibi şansa bırakmak istemeyenlerin elinin altında olacak.

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *