Miramar Spa’da Moms Spa Day

Dec 5, 2013 by

İş hayatının temposu mu yoksa havaların giderek sıkıcı ve soğuk bir hal alması mı diyeyim bilemiyorum ama uzun zamandır şöyle bir rahatlamanın hayalini kuruyordum. Ta ki 22 Kasım Cuma günü Miramar Spa’ya gitmeye karar verene kadar. Doula Anne Esra, Saadet, Yeşim, Duygu ve Gamze ile Cuma gününden bir kaç saati kendimize ayırdık ve Miramar Spa’nın yolunu tuttuk.

Miramar Spa, modern, şık ve konforun ön planda tutulduğu tasarımı ile  Erenköy’de 500 m2′lik alanda faaliyet gösteren, bayanlara özel hizmet veren bir spa merkezi. Otellerdeki spa merkezlerini aratmayacak konforu ve güleryüzlü, profesyonel ekibiyle vücudunuz yenilenirken, ruhunuz da dinleniyor. Erenköy’de 500m²’lik alanda faaliyet gösteren spada verilen hizmetler arasında, organik yağlarla uygulanan masajlar, geleneksel Türk Hamamı’nda kese&köpük bakımı, sauna&buhar odası kullanımı, cilt yapısının ihtiyacına göre şekillendirilmiş yüz ve vücut cilt bakımları, rahatlatıcı vücut bakımları, vücut yapısına göre kişiye özel oluşturulmuş inceltici&sıkılaştırıcı terapi paketleri, yaşlanmayı geciktirici ve yaşlanma etkilerini hafifleten anti-aging terapiler ve spa deneyimini tamamlayıcı el&ayak ve saç bakımları bulunuyor. Yani anlayacağınız yok yok :)

Bunları neden yazıyorsun derseniz, kapının girişinde içerisinin böyle bir yer olduğunu asla tahmin edemezsiniz. Ama bir kat aşağıya indiğinizde kendinizi dingin bir ortamda bulup, bütün stresinizden arınıyorsunuz. Eğer Anadolu Yakası’nda oturuyor ve böyle bir yeri bilmiyorsanız mutlaka bir uğrayıp içeriyi görmenizi tavsiye ederim. Aslı hanım’la bir kahve molası verirken randevularınızı almaya başlayacaksınız bile:)

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *