Doula Anne Esra’nın makyaj çantası

Oct 10, 2013 by

Annelere ve ailesine doğumdan önce, doğum sırasında ve lohusalıkta fiziksel, duygusal ve bilgisel destek sağlayan Doulannesra Esra Erkut Demiröz makyaj çantasını Kokosh Anne okuyucuları için açtı. Hadi, çantada neler varmış birlikte bakalım :)

MaC Natural Radiance Base Visage’sız makyaj yapmam. Fondoten süreceksem fırçasız sürmem. Rimelsiz makyaj yapmam :) Ruj kullanmayı az severim, bu ara en favorim Lancome. Nude ekolünde bir renk… Numarasını okuyamadım, silinmiş. Bu ara pek fondoten kullanmıyorum, Estee Lauder BB Day Wear ile tanıştım, çoook memnunum. Üstüne de Shiseido pudra…

 

makyaj cantası

 

Allık genelde MAC kullanırım, daha önce NARS orgasm kullanmıştım, bu sefer onun stick şeklinde olanını aldım, arada onu sürüyorum. Bu ara dedim ya fondoten kullanmıyorum ama kullanma ihtiyacı hissedersem, Bobbi Brown Long-Wear Even Finidh Compact Foundation kullanıyorum, memnunum. Bir ton koyusunu da alabilirmişim.

En sık kullandığım ürünlerden biri de Chanel göz kalemi ama göz içine sürülen göz kalemi. Chanel Intense Eye Pencil – siyah. İçine alt ve üste sürerim. Eskiden çok göz makyajı yapardım, bu ara hiç yapmıyorum nerede ise. Far süreceksem, baz renkte MAC tercih ediyorum. Rimel olarak da bittikçe marka değiştiririm, en son YSL kullandım şimdi ise Loreal Mega Volume kullanıyorum.

 

makyaj cantasi1

“Annelerin Makyaj Çantası” konumuzu sosyal medyada #anneyimbakimliyim hashtagi üzerinden takip edebilirsiniz.

Peki sizin makyaj çantanızda ne var? Hangi bakım kremlerinden memnunsunuz? Favori ojeleriniz neler? Siz de hem anneyim, hem bakımlıyım diyorsanız makyaj çantanızı info@kokoshanne.com adresi üzerinden benimle paylaşın, burada yerinizi alın:)

1 Comment

  1. Nihal Widdowson

    Bu yazılardan bolca koyun lütfen:)Kullanmamış olduğum ama almayı düşündüğüm ürünlerin yorumlarını okumak iyi oluyor:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *