Hipp Organik Meyve Püreleri

Aug 31, 2013 by

%100 organik ve GDO’suz meyvelerden hazırlanan ve yüksek C vitamini içeren Hipp, çocukların elinde kolayca taşıyabilmesi için minik paketlerde yer alan; renklendirici ya da yapay aroma içermeyen son derece sağlıklı bir püre.

Alin çok sevdiği için Hipp’in organik elmalı sütlacı acil durumlar için hep evde bulunduruyorum. “Fikirdenk’ler Deniyor” projesi kapsamında Hipp’in bu püreleri ile ilk kez tanıştım. Evet ben de tanıştım, yanlış yazmadım:) Birisini ben diğerini Alin yedi afiyetle. Kavanoz şişelerdeki pürelere oranla daha hafif olmasını sevdim. Çantada hem daha az yer kaplıyor hem de tüp şeklindeki formundan dolayı Alin kolayca kendisi yiyebiliyor. Üstelik püreyi bitiremese bile tıpkı normal bir şişe kapatır gibi kapağını kapatarak, kavanozlara oranla daha az hava almasını sağlayabiliyorsunuz. Şeker, gluten, süt proteini, yumurta ya da soya proteini, koruyucu madde içermeyen ürünün şüphesiz en güzel yanı organik olması.

Konu ile ilgili diğer kullanıcı yorumlarına #fikirdenklerdeniyor hastagı ile sosyal medyadan ve www.fikirdenk.com internet sitesinde ki ürün kartlarından takip edebilirsiniz.

hipp-organik-pure.jpg

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *