Unnadó Buluşmaları Vol.1

May 22, 2013 by

17 Mayıs’ta annelerle Türkiye’nin ilk anne, baba ve çocuk alışveriş kulübü olan unnadó‘nun genel merkezinde Unnadó Buluşmaları Vol.1 için buluştuk.

Çoğumuzun bildiği gibi unnadó, anne, baba ve çocuklara özel markalı ürünlerin bulunduğu, üyelerine özel indirimler ve ayrıcalıklar sağlayan bir internet alışveriş sitesi. Siteden seçkin markalı anne, baba ve çocuk ürünlerine %90’a varan indirimlerle sahip olma şansı bulabiliyorsunuz. 6m2’lik ofisinde ilk satışlarını yapan unnadó, şimdi 2000m2’lik harika bir ofise sahip. Kurucu Ortak Göktuğ Okan Oğuz’dan unnado.com’un hikayesini dinledikten sonra markaya daha bir farklı bakmaya başladım. Böyle başarı hikayelerini her zaman takdir etmişimdir.

unnado

Türkiye’deki genel bebek/çocuk alışverişi eğilimleri hakkında fikir edindiğimiz etkinlikte bizler de kendi Unnadó deneyimlerimizden bahsettik. Göktuğ bey hedef kitlesi olan annelerin düşünce ve fikirlerine çok açık. Hatta anne girişimcileri de Unnadó ile çok destekliyormuş.

unnado anneler

Nazik hediyeleri için unnadó’ya tekrar teşekkür ederim. Alin, yeni markaları olan Mirada koleksiyonundaki yumuşacık, ayaksız tulumu giymeye başladı bile:)

unnado alin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *