Koçtaş’a yaz geldi :)

May 29, 2013 by

Hafta sonu Polonezköy’deki Leonardo Restaurant’ta Koçtaş’ın bahçe ürünleri ile tanışmak için harika bir organizasyona davetliydik. Organizasyondaki tek bebek olarak güleryüzlü Koçtaş ekibinin ilgi odağı olan Alin hiç uyumayıp beni oturtmasa da çok güzel zaman geçirdik:) Onun dışında bahçe ürünleri ancak bu kadar güzel tanıtılabilirdi diyebilirim. Üzerinde yemek yediğimiz masadan tutun, yeşilliklerin üzerine koyulan oturma gruplarına, çocuk salıncağından süs eşyalarına kadar heryerde Koçtaş ürünleri vardı.

photo 2 copy

 

Annem Alin’e yazlıkta salıncak almanın hayalini kurarken geçen hafta Koçtaş kataloğundan sarı salıncağı göstermişti bana. Koçtaş çocuk ürünlerini de deneme şansımızın olması çok isabet oldu. Katalogda emniyet kemerinin olduğunu görmemiştik mesela. O sandalyede Alin’in rahat oturabileceğini de düşünmemiştim ama bayıldı:)

 

Yani Koçtaş geniş ürün yelpazesiyle, açık havada ister ailecek, isterseniz de dostlarınızla geçireceğiniz rengarenk ve eğlenceli bir yaz vaadediyor.

Bahçe kategorisinde, çevre dostu Blooma markasına sahip bahçe mobilyaları, aydınlatma çözümleri ve dekoratif aksesurlar yalnızca Koçtaş’ta satışa sunuluyor. Ayrıca, uzun ömürlü ve dayanıklı, tik ve okaliptüs ağaçlarından üretilen Koçtaş bahçe mobilyaları, uluslarası bir organizasyon olan FSC/TFT sertifikasına da sahip. Bu sertifikaya sahip bahçe mobilyalarında kullanılan ahşap malzemeler sürdürülebilir ormanlardan sağlanıyor ve doğaya zarar vermeden temin ediliyor.

koctas1

Balkonunuzu yazın nasıl değerlendireceğinizi ve dekore edeceğinize bir türli karar veremiyorsanız balkon setlerine de mutlaka bir göz atmalısınız. Kış aylarında fazla yer kaplamadan saklayabileceğiniz Blooma Capri Set sandalye ve masa iç içe geçme özelliğine sahip. Balkonunuz için ideal oturma gruplarını da Koçtaş’ta rahatlıkla bulabilirsiniz!

Türkiye’de 20 ilde 38 mağazası ile hizmet veren Koçtaş’tan internet mağazası aracılığı ile de dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Bahçem bu yaz cıvıl cıvıl olsun diyorsanız  klasik, modern, renkli, fonksiyonel, dayanıklı, kullanımı kolay ve kaliteli ürünlerden oluşan bu muhteşem bahçe koleksiyonunu kaçırmamanızı öneririm :)

Bir de etkinliğin sonunda kahve fincanımı istediler. Bir baktım falcı bekliyor:) Fırsat bu fırsat diye her nekadar böyle şeylere çok inanmasamda her kadın gibi baktırmaktan da geri kalmam:)

koctas5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *