Johnson’s baby’den Anneler Günü Kutlaması

May 13, 2013 by

11 Mayıs Cumartesi gününü Anadolu Hisarı’nda bulunan Lacivert Restaurant’ta Anneler Günü için bir kutlamaya davetliydik. Etkinliği gerçekleştiren Johnson’s Baby sayesinde bol bol boğaz havası alarak geçirdiğimiz gün, koşuşturmaca ile geçen bir haftanın tüm yorgunluğunu unutmak için harika bir Cumartesi aktivitesi oldu.

Sabah özel bir tekneyle Rumelihisarı’ndan alınarak etkinlik mekanına götürülmek üzere Alin’le yola çıktık. Puset ile tekneye binme görevi sorunsuz bir şekilde tamamlandıktan sonra bu güzel günün gerçekleşeceği Lacivert Restaurant’a vardık :)

Alin

Yalnızca bloggerların değil, medyadan farklı kesimlerin de katıldığı organizasyon, mis gibi boğaz havası ve nefis bir kahvaltı ile birleşince, Alin’le birlikte geçirilebilecek muhteşem bir gün oldu. W Collection Sailing Cup turnuvasında yarışan yelkenlilerin boğazdan geçmesi ile daha da keyiflenen günden bu fotoğraf ortaya çıktı :)

W Collection Sailing Cup

Restoranda bir de çocuklar için ayrı bir alan hazırlanmıştı. Etkinlik boyunca boyamalar yapıp, farklı aktivitelerde bulunan minikler de en az bizim kadar bugünün tadını çıkardı. Blogger annelerle bir araya geldiğimiz kahvaltıdan da bu kare günün güzel bir hatırası oldu :)

Kahvalti

Tüm dünyada annelerin güvenle kullandığı Johnson’s Baby, biz annelerin çocuğumuz için en iyisini istediğimizi biliyor ve bu nedenle en iyi ürünleri sunuyor. Bu ürünlerden biri olan Johnson’s baby Şampuan, bebeklerin gözlerinde 3’lü koruma sağlayan ilk bebek şampuanı. Johnson’s baby Şampuan ile yıkanan bebeklerimiz, banyo sırasında 3’lü koruma sayesinde gözleri kızarmadan, yanmadan, tahriş olmadan eğlenceli bir banyo keyfi yaşıyor. Ayrıca ürün alkol ve paraben içermiyor.

tesekkurlerannecim

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *