Bebeksi bir cilt güzelliği için Johnson’s Baby Yağ

May 27, 2013 by

İpeksi ve parıl parıl bir cilt güzelliğin en güzel simgelerinden biri. Düzenli olarak, her banyodan sonra ıslak cilde uygulanan Johnson’s Baby Yağ ise güzel cildin en önemli sırlarından biri. Islak cilde uygulandığında, kuru cilde uygulanan pek çok losyon ve kremlere oranla cilde 10 kata kadar daha fazla nem hapseden Johnson’s Baby Yağ, tıpkı bebeklerinki gibi ipeksi ve ışıldayan bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Urun Ailesi

Aslında gün içerisinde yaptığımız bir çok aktivite farkında olmadan cilt bariyerimizi zedeler ve dolayısıyla cildimizin kurumasına yol açar. Özellikle sıcak su ile yaptığımız banyo, ciltteki doğal yağları yok eder, şehrin kirli havası gözeneklerimizi tıkar, havalandırma ve ısıtma araçları cilt bariyerimize zarar verir… Her gün tekrar eden bu durum sonunda cilt bariyerimiz gitgide daha fazla zarar görür ve kurur. Bu nedenle günlük olarak cildi nemlendirmek gerekir.

Bebeklerimiz için de güvenle kullandığımız Johnson’s baby yağ, biz anneler için de 3 adımda 10 kata kadar daha nemli bir cilt sunuyor:

1-Islan

2-Yağlan (Kurulanmadan ıslak cilde uygulayın)

3-Kurulan (Cildinizin ıslaklığını havlu ile nazikçe alın)

Bebeksi cilt güzelliğin sırrı Johnson’s Baby Yağ’ın bir de hayatımızı kolaylaştıracak ipuçları var:

  • Johnson’s Baby Yağ ıslak cilde uygulandığında kuru cilde uygulanan pek çok krem ve losyona göre, cilde 10 kata kadar daha fazla nemi hapsediyor. Ciltteki bebeksi yumuşaklık ve parlaklık ilk günden itibaren farkedilir.
  • Yara bandını acısız çıkartmaya yardımcı olur. Bandı çıkartmadan önce yağı bandın kenarın uygulayın. Yapışkanı yumuşatan Johnson’s Baby Yağ, bandın kolayca çıkmasını sağlar.
  • Manikür – pedikür suyuna az miktarda damlatılan Johnson’s Baby Yağ, el ve ayaklardaki ölü derilerin yumuşamasına yardımcı olur.
  • Johnson’s Baby Yağ, hamilelik süresince gerginleşen karın bölgesinin esnek ve yumuşak kalmasını sağlar.
  • Düzenli uygulandığında 10 kata kadar cildi nemlendiren Johnson’s Baby Yağ, cildin esnekliğini artırır; hızlı kilo alıp verme ile ciltte oluşabilecek çatlaklara karşı önlem olarak kullanılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *