Yaşasın Çocuk Karnavalı!

Apr 9, 2013 by

Swissôtel’in AÇEV yararına her sene 23 Nisan’da  düzenlediği geleneksel çocuk karnavalının 2013 yılı sponsorları, Karnaval’ın  Açev’e sağlayacağı fayda ve Açev’in çocuk eğitimi projeleri 8 Nisan Pazartesi günü yapılan basın toplantısında açıklandı.

Basın toplantısına davetli olarak katıldığım bu etkinliğin detaylarını sizlerle de paylaşmak isterim.

Swissotel Karnaval

Swissôtel The Bosphorus Istanbul’un, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında geleneksel olarak düzenlediği “Çovuk Karnavalı”, bu yıl 28 Nisan Pazar günü gerçekleşiyor. Elde edilen gelirin AÇEV’in eğitim konusundaki çalışmalarına aktarılacağı etkinlikte, hem çocuklar hem de aileler renkli aktivite ve sürprizlerle karşılaşacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden lezzetli brunch ikramları, çocuk büfeleri, farklı yaşlara uygun alanları ve sevilen sanatçıların sürprizleri yer alacağı organizasyon saat 12:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

AÇEV yararına düzenlenen bu özel “Çocuk Karnavalı”na katılım, hem eğlenceli olacak hem de bir fayda yaratmanın verdiği mutluluğu yaşatacak. Ben Alin’le orada olacağım, kimler geliyor??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *