Papyon.com’dan ebeveynleri rahatlatacak restoran önerileri

Apr 8, 2013 by

Dışarıda yeme – içmeye dair her şeyi tek adreste sunan Papyon.com, İstanbul’un çocuk oyun odasına sahip en iyi on restoranını seçti. Böylece siz birbirinden lezzetli yemeklerin tadını çıkarırken, çocuklarınız da oyun odasında, animatör rehberler eşliğinde eğlenceli vakitler geçirebilecek :)

522552_202084169928931_1614905296_n

Tümüne Papyon.com üzerinden online rezervasyon yapılabilen, çocuk oyun odalı restoranlardan Avrupa Yakası’nda bulunanlar: Develi Etiler, Yeniköy Yelken Restoran, Florya Kaşıbeyaz Et Restoranı, ve Florya Sesto Senso olarak sıralanmış. Anadolu Yakası’nda bulunanlar ise şu şekilde: Günaydın Bostancı, Çubuklu Taç Balık Restoran, Tuzla Angel Mercan, Sahan Ataşehir, Küçükyalı Çapari Restoran ve Mabeyin.

Yemeksepeti uzmanlığı ile hizmet veren ve online rezervasyon olanağı da bulunan Papyon.com’a gurme yazar Mehmet Yaşin restoran ve yemek önerileri ile katkıda bulunuyor. Papyon.com üyesi olarak mekanlara puan vererek ve yorum yazarak görüş bildirebiliyor, dilerlerseniz de diğer üyelerin görüşlerini ve puanlamalarını dikkate alarak mekan tercihlerini yönlendirebiliyorsunuz.

Papyon.com hakkında:

Papyon.com, dışarıda yeme içmeye dair her şeyi bünyesinde barındıran bir Yemeksepeti hizmeti. Siz programınızı yaparken, Papyon.com mekanları sizin için mutfak, bölge, etkinlik, bütçe gibi kriterlere göre filtreler; hatta ruh halinize ya da arkadaşlarınıza göre, hangi mekana gideceğiniz konusunda tüm gerekli bilgileri aynı adreste sunar ve sizin yerinize rezervasyonunuzu yapar. Ayrıca, diğer Papyon.com üyelerinin mekanlar için verdiği puanlar, yaptığı yorumlar veya uzmanların favori restoranları da karar vermeniz için size yardımcı olabilir.

 

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *