Dream Kiddoh ile “Kendi Partini Kendin Yap” Workshop’ları Başlıyor!

Apr 11, 2013 by

10 Nisan Çarşamba günü İnternet Anneleri’ne özel olarak hazırlanan bu workshop’lardan birine davetliydik. Doğrusu bu etkinlik 7 Mayıs’ta doğum günü olan Alin’in partisi için harika bir fırsat oldu :)

Ataşehir’de bulunan atölyeye girdiğimizde bütün malzemeler, özel temalı süslemeler bizi bekliyordu. Yaratıcılığımızı konuşturmanız için her şey düşünülmüştü. Ben de Alin’in ilk doğum günü için isminin yazılı olduğu banner’lardan, aşağıda görmüş olduğunuz sevimli deniz atlarının olduğu peçeteliklere ve rengarenk ponponlara kadar bir çok şey hazırladım. İlk doğum günleri çok özel olmalı değil mi? :)

Dreamkiddoh

Dreamkiddoh1

Anneler olarak Nilay’ın yaratıcı fikirleri ve yardımları sayesinde marifetlerimizi konuşturduğumuz çalışmalardan bakın ortaya neler çıktı :)

Bu keyifli workshopun üzerine internet annelerinden Perihan’ın günümüze lezzet katması için getirdiği pastayla ödüllendirildik :)

 

Dreamkiddoh3

Kişiye özel parti organizasyonu deyince akıllara ilk gelen isimlerden biri şüphesiz Dream Kiddoh. Sahibi Nilay Cinisli tarafından unutulmaz parti organizasyonlarına imza atan Dream Kiddoh, “Kendi Partini Kendin Yap” atölye çalışmaları ile artık hayalinizdeki partileri, yaratıcılığınız sayesinde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Dreamkiddoh2

Çarşamba günü İnternet Anneleri aracılığıyla ilkini gerçekleştiren Dream Kiddoh bundan sonra her ay bir workshop düzenleyecek. İlki 24 Nisan’da başlayacak atölyeler, sadece parti süslemekle sınırlı kalmayacak farklı sürprizlere de ev sahipliği yapacak. Takipte kalmayı unutmayın!

Detaylı bilgi için: http://www.dreamkiddoh.com/

Fotoğraflar için  Anne Fare Yakaladım blogunun sahibi İrem Süer’e, davet ettiği için Peri‘ye ve güleryüzlü ev sahibi Nilay‘a çok teşekkürler…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *