Annelik her zaman toz pembe değil…

Apr 19, 2013 by

Blogcu Anne Elif Doğan, “Annelik Her Zaman Toz Pembe Değil” adlı ilk kitabı yayınlandı.

Annelik Her Zaman Toz Pembe Degil_Kapak

Benimde tıpkı binlerce kişi gibi severek ve ilgiyle takip ettiğim www.blogcuanne.com‘un kurucusu Elif Doğan ilk kitabını çıkardı. Annelik, çocuk büyütme ve aile ilişkileri gibi önemli konularla ilgili deneyimlerini paylaşan Elif Doğan, yazdığı ilk kitabıyla annelere yalnız olmadıklarını gösteriyor.

“Çocuk yetiştirmek şimdiye kadar yaptığım en karmaşık işlerden biri” diyen Elif Doğan, “Çocuk büyütmek anneden anneye farklılık gösteriyor elbette ama annelikle ilgili bazı temel gerçekler var ki dünyanın neresine giderseniz gidin değişmiyor. Mesela anneler çocuklarını asla 1-Ağlatmazlar, 2- Hasta etmezler, 3-Aç bırakmazlar. Çocuklar kendileri 1-Ağlarlar, 2-Hasta olurlar, 3-Yemek yemezler. Bu bütün annelerin söyledikleri bir sözdür, çünkü hepsi “çocuğu ağlatma”, “hasta etmişsin kızı/oğlanı” gibi sözler duymuşlardır.” diyerek duygularımıza tercüman oluyor :)

Blogcu Anne Elif Dogan

Anne olmayı her yönüyle son derece keyifli bir şekilde anlatan blogcu annenin kitabını okunacaklar listenizin en başına eklemeyi unutmayın :)

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *