Persil Duo Caps tanıtım etkinliği

Mar 5, 2013 by

Her yeni ürünü ile temizlikte devrim yaratan Henkel, çamaşırlarda üstün leke çıkarma performansı ve mükemmel temizlik sağlayan yeni ürünü Persil Duo Caps ile ihtiyaçlarımıza uygun çözümler sunmaya devam ediyor.

Persil Duo Caps tanıtımı için 1 Mart’ta The Ritz-Carlton İstanbul’da mıuhteşem bir lansman düzenleyen Henkel, davetlilerini Persil’in marka yüzü Pınar Altuğ Atacan’ın katılımı ve dünyanın en hızlı kıyafet değiştiren çiftlerinden Sos & Victoria Petrosyan ikilisinin nefes kesen şovu ile ağırladı.

Persil2

Sos & Victoria Petrosyan’ın ödüllü gösterileri ile ne kadar sık çamaşır değiştirirseniz değiştirin Persil Duo Caps’in ikili gücünün yanınızda olacağı mesajı verildi. Pınar Altuğ Atacan’ın da söz aldığı etkinlik keyifli bir şekilde sona erdi.

Persil

 

Persil3

Sizleri Persil Duo Caps ile tanıştırayım:

Persil Duo Caps, özel olarak geliştirilmiş patentli ikili formülü ile fark yaratan bir ürün. Persil Dup Caps’in yeşil tarafından bulunan parlaklık etkili konsantre formülü, çamaşırlarda ekstra beyazlık sağlarken, mavi tarafındaki leke çıkarıcı enzim karışımı ise en inatçı lekelerle bile kolayca başa çıkıyor. Her bir Persil ikili jel kapsülü, suyla temas eder etmez çözünmeye başlıyor ve yıkamanın başlangıcından itibaren tüm gücüyle çamaşırların kalbine nüfuz ediyor. Ayrıca kolay dozajlama olanağı sağlayan ürün hanımlar olarak işimiz de son derece kolaylaştırıyorç Persil ikili jel kapsüllerini boş çamaşır makinesinin içine koyduktan sonra çamaşırlarınızı her zamanki gibi doldurmak, kusursuz temizlik için yeterli oluyor.

 

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *