Bu oyuncaklar bebeklerimizin sağlığını düşünüyor

Mar 21, 2013 by

Sizlere hem bebeğimizin cildini düşünen hem de uyku eğitimlerine özel üretilmiş oyuncakların olduğunu söylesem? :) Hadi gelin Jellycat’lerle tanışalım!

Britbee 5

Jellycat oyuncaklarla, Britbee.com kurucularından Nihal Widdowson sayesinde tanıştım.
Britbee, Jellycat oyuncaklarını ülkemize getiren bir online oyuncak mağazası. Nihal hanımın kızlarının doğumundan sonra anti alerjik Jellycat marka oyuncakların sıkça hediye olarak gelmesi ve Widdowson’ın bu oyuncakların Türkiye’de olmadığını keşfetmesi ile oyuncakların Türkiye’ye getirilmesi fikri doğmuş.

Peluş oyuncaklar, hayvanlı patikler, puset battaniyeleri, seyahat setleri ve müzikli oyuncaklardan oluşan ürünlerin tamamı İngiltere’de tasarlanıyor ve geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Bebeklerin ve çocukların uyku eğitimleri için özel olarak tasarlanan uyku arkadaşlarının ise annelerin dikkatini çekeceğini düşünüyorum. En önemli kısıma gelecek olursam Jellycat oyuncakları bebeklerin hassas ciltleri düşünülerek yüksek kalite standartlarında üretiliyor. Tüm ürünleri anti-alerjik olan Jellycat, Avrupa Birliği (CE ve EN71) ve ABD (ASTM) standartlarına da uygun.

 

Britbee 6

Alin tavşanlı yumuşacık battaniyesi ve adını “Bobo” koyduğumuz ayıcığı ile çok mutlu. Bu güne kadar eline hiç peluş oyuncak almadığı için de bir hayli heyecanlı:)

Britbee 3

www.britbee.com adresinden kolayca ulaşabileceğiniz Jellycat oyuncaklara kargo bedeli ödemeden sahip olabilirsiniz.

 

Daha detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden de ulaşabilirsiniz:

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *