Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu Derneği birinci yaşını kutladı!

Jan 20, 2013 by

Gelecek nesilleri yetiştiren kadınların hayatlarını iyileştirme ve onlara kendi çözümlerini bulma yetisini kazandırma amacıyla kurulan Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu Derneği (STET Dernek), birinci yaşını kutluyor!

stet

STET, verdiği eğitimler ve danışmanlık desteği ile gelecek nesilleri yetiştirecek olan kadınlara, hayatlarını iyileştirme ve kendi çözümlerini bulma yetisini kazandırmayı amaçlayan yeni nesil bir dernek. Bizler de bugün bu güzel topluluğun Taksim Martı Hotel’de gerçekleşen birinci yaş kutlamasındaki yerimizi aldık.

STET Dernek; hukuk, kişisel gelişim, ebeveynlik, kariyer, girişimcilik ve meslek edindirme konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunarak, kadınları ihtiyaçları olan alanlarda konunun uzmanlarıyla buluşturan şahane bir oluşum. Kendini bir yardım derneği olarak değil, uzun vadeli çözümleri eğitim projeleriyle hayata geçiren yeni nesil bir dernek olarak tanımlayan STET, çocukların toplumun geleceği olduğu bilinciyle hareket ediyor. Daha doğru yaklaşımlarla çocuklar yetiştirilmesini amaçlayarak, projeler geliştiriyorlar ve  bunlara paralel olarak etkinlikler düzenliyorlar.

Kokoshanne olarak bu güzel derneğe üye olmak için ben de kolları sıvadım :)

543895_443459979043324_1742473337_n

Organizasyonda STET Dernek Başkanı olan Ayşe Tolga ve STET Dernek Başkan Yardımcısı Banu Özkan Tozluyurt, STET’i ve projeleri ile ilgili bizler kısa bir şekilde bilgilendirdi. Banu Özkan Tozluyurt’un yaptığı interaktif sunumun ardından sıra birinci yaş kutlamasına geldi. Dreamkiddoh‘un STET için hazırladığı birinci yaş pastası ve hediyelerle dolu masanın harika göründüğünü söylemeden geçemeyeceğim :) Hediyeler,nefis tatlar ve bu keyifli organizasyon için STET ve Dreamkiddoh’a çok teşekkürler.

530767_443467342375921_410837061_n

 STET hakkında detaylı bilgiye http://www.stetdernek.org/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *