Bu etkinlik anneler için: Mom’s Night Out Türkiye

Jan 8, 2013 by

Bir çok ülkede uygulanan Mom’s Night Out (Anneler Gecesi), çocuğuyla birlikte kendini de büyüten anneler olarak bilinen AlternatifAnne.com tarafından ilk kez Türkiye’de düzenleniyor.

momsnightout01

Bilinçli anneler çocuklarına sadece bakmakla kalmıyor, onunla karşılıklı saygıya dayalı bir iletişim kurmaya, kırgınlıkları önlemeye, kızgınlıkları çocuğa yansıtmamaya, yorgunlukların acısını çocuktan çıkartmamaya da özen gösteriyorlar. Her söylemimizin, her davranışımızın çocuğumuz üzerindeki etkisini bilerek, çocukla zaman geçirmek yerine kaliteli zamana odaklanırken yoruluyoruz aslında. “İyi anne” olma çabamız, sarf ettiğimiz emeğin cinsini düşünecek olursanız, gerçekten ödüllendirilesi bir emek!

Bu nedenle AlternatifAnne.com,  annelerin birlikte konserlere, tiyatrolara, kulüplere gidebilecekleri, eğlenip, keyifli vakit geçirebilecekleri, kısacası emeklerinin ödüllendirileceği birkaç güzel saat yarattılar.

İlki 5 Şubat’ta gerçekleşecek olan bu güzel etkinliğin ilk süprizi, Alternatif Anne yazarı ve 3 çocuk annesi Berna Kasapoğlu Serdarlı’nın müzisyen eşi Ersel Serdarlı ‘nın Jolly Joker’de vereceği muhteşem bir konser. Tek yapmanız gereken info@alternatifanne.com adresine mail atıp, adınızı ve soyadınızı bildirmek. (Bu arada Ersel Serdarlı’yı hiç dinlemediğinizi düşünmeyin! Ferhat Göçer’in “Seni Sevmeye Aşığım”, “Yanındayım”, “Aklım Sende Kalır” şarkılarının ve Sertap Erener’in “İstanbul”unun sözlerini o yazmış.)

Hanımlar 5 Şubat Salı akşamı çocukları birkaç saatliğine babalarına teslim edip, diğer annelerle harika bir akşam geçirmeye ne dersiniz? Bu etkinlik kesinlikle kaçmaz :)

Etkinlikte #momsnightoutTurkey hashtagini kullanmayı unutmayın!

 

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *