Modasever annelerin, renkli ve rahat çocukları: Koton Kids!

Oct 19, 2012 by

Koton Kids 2012 – 2013 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, modayı yakından takip eden anne ve babaların stil sahibi çocukları için tasarlanmış renkli, zengin ve rahat koleksiyonu ile dikkat çekiyor. Koton Kids, 2 – 10 yaş arası tüm çocuklara uygun fiyatlı, eğlenceli ve trendy ürünler sunuyor.

Koton, 60’s Swing teması ile 60’lı yılların canlı retro renklerini miniklere sunuyor. Şeker pembesi, mavi, ateş kırmızısı, mimoza sarısı, zümrüt yeşili, krema ve siyah tonlarından oluşan koleksiyonda, ponpon ve kadife, kalın örgü detayları küçük hanımların ve beylerin gardırobunda yerini almayı bekliyor!

Koton Kids “Bond  teması, 1970’li yılların Bond filmleri kadar havalı bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor.  Koleksiyonda yer alan bej, ecru, toz pembe, lacivert, ahududu, böğürtlen ve kahve tonları dikkat çeken renkler arasında. Kalın örgü hırkalar, kolej montları, çoban paltolar ise bu şıklığı tamamlayıcı şık detaylar arasında yerini alıyor.

Koton Kids 2012-2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonun’da yer alan, Çiftlik eğlencesinin şehire taşınmış halini yansıtan Koton Kids ‘’Çiftlik’’ teması, doğanın bütün renklerini rahatına düşkün minikler için yansıtıyor. Toprak tonları, karamel, yanık portakal, safran, gökyüzü mavisi, yumuşak pembe, gri, haki ve orman yeşilinden oluşuyor.

Anne ve babaları gibi eğlenceyi seven minikler için parti zamanı! “Celebration’’ temasını içeren koleksiyon, en az büyüklerinki kadar şık ve trendy bir parti gardırobu sunuyor. Ahududu, yumuşak beyaz, duman, siyah, pamuk helvası pembesi ve ruj kırmızısı koleksiyonda kullanılan eğlenceli renklerden bazıları…

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *