Huggies Little Swimmers ve Aquababies ile bebekler suda buluştu

Jul 24, 2012 by


Tam tatile gittim gidicem, Alin’i nasıl denize sokucam, 0+ mayo da heryerde bulunamıyor, acaba denizden ürker mi derken Huggies’in düzenlemiş olduğu bu keyifli etkinliğe katıldık dün. Alin’le birlikte çıktık yola, ilk vapur yolculuğumuzun ardından diğer minik arkadaşlarımızla Kadıköy Double TreeHilton’da buluştuk. Bu sayede takip ettiğim blogger anneler olan Devletşah, Tüten ve Sıla’yla da tanıştık. Havuz girişinde sıcak bir karşılamadan sonra Huggies mayo bebek bezlerimizi giydik ve anne kız girdik suya:)  Bebeklerin sudaki reflekslerini değerlendirerek eğlenceli bir su ilişkisi kurma deneyimi yaşatan eğitimi, Aquababies’in sahibi ve dünyada bebek yüzmenin öncüsü Julie Ann’in vermesi ise bizler için ayrı bir şanstı.

Annelerin en çok merak ettiği konu: Havuzda neler yaptık?

Önce bebekleri kucağımızda suya alıştırdıktan sonra koltuk altlarından tutarak yüzleri bize bakar şekilde yüzdürdük. Sonra yoruldukları için sırtüstü pozisyona geçtik ve sadece boyunlarından tutarak suda daireler çizdik. Onlarda bize ayaklarını çırparak yardım etti:) En son miniklerin suya dalmasıyla kapanışı yaptık. Sudan çıktğımızda mayo bebek bezi suyu geçirmeyen dış yüzeyi ve özel yapısı ile normal bebek bezleri gibi ıslandığında hiç şişmemiş ve deforme olmamıştı. Koruyucu bariyerleri ile sızdırmayan Huggies Little Swimmers’ın Disney karakterli olması ise ayrı bir güzel. Çünkü sahilde o beyaz bezleri görmeyi hiç sevmiyorum ben:)

Aquababies hakkında detaylı bilgi için: www.aquababies-tr.com

Huggies hakkında kısa bilgi:
Kimberly-Clark’ın dünyaca ünlü markası Huggies bebek bezinin lanse edildiği 1978 yılında, esnek yapısı ve farklı tasarımıyla bu kategorideki yeniliklerin öncüsü oldu. Bebek ve Çocuk Bakım Kategorisi’ndeki ürünleri ile  bugün birçok ülkede tercih edilen Huggies, 1989 yılında yeni yürümeye başlayan çocuklar için ilk “Pull Ups” / alıştırma bezlerini, 1990 yılında ise Huggies ıslak havlularını piyasaya sundu. Ardından, küçük bebeklerin havuz ve deniz keyfini artıran, tek kullanımlık mayo bebek bezi Huggies Little Swimmers ile anne ve babaların yardımına koşan Huggies, çocuk bezi kategorisinde yeni bir ürün olan DryNites® emici gece külodunu lanse ederek ürün yelpazesini daha da genişletti.

Huggies Facebook Sayfası: www.facebook.com/HuggiesTurkiye

2 Comments

 1. merhabalar,
  ben tesadüf sonucu arama yaparken rastladım blogunuza..kızınızı Allah bağışlasın çok tatlı görünüyor..
  bizimde bir blogumuz var kızımla benim yaptığımız ne varsa oraya not alıyorum..şimdi değil ama ileride işinize yarayacaktır..
  bekleriz..sevgiler
  :)
  http://www.enduruyanim.com

 2. kokoshanne

  Çok teşekkürler. Bende hemen sizi takibe alıyorum:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *